Aký make up je najlepší?

28. okt 2023

Ahojte aký make up (z drogérie) je podľa vás najlepší? Chcela by som len ľahké krytie a pleť mam skôr mastnejsiu 😊 môže byť aj drahší, kvalitnejší... Ďakujem

regenter
28. okt 2023

Pekný večer želám,
presne na túto tému som sa rozprávala s mojou nevestou, a viete, žena v mojom veku sa moc nemaľuje, ale veľmi mi ospevuje značku Hildegard Braukmann...... nie je najdrahší, ale nevesta Betka je s ním spokojná..... skúsim pre Vás o tej značke zistiť viac....
🙂
S prianím pekného večera,
Marika

zuzuliennka1
28. okt 2023

Bourjois Healthy Mix

xsimonkax
28. okt 2023

Skus od Farmasi. Ich BB krem je úžasný

marca12
28. okt 2023

Rimmel lasting finish za mna najlepsi make up a hlavne ma dobre odtiene. Maloktory mi sadne,lebo vacsina ma neprirodzeny odtien do oranzova.

samanta44
28. okt 2023

Ak máš mastnejšiu tak doporučujem od vichy.maju vysoké krytie ale dosť vysušujú normálnu pleť takže tebe by zrejme pasoval

tya12
28. okt 2023

Za mňa tento 🙂
Tiež mám mastnú pleť a dosť problematickú

janewithane
28. okt 2023

Estee lauder Double wear, maju v douglas. Aj celkom poradia s vyberom, je mnoho odtienov.

vanilkovazmrzka
28. okt 2023

Kazdemu vyhovuje nieco ine. Musis si ich par vyskusat a najst ten svoj.

aliaray1
28. okt 2023

Biotherm BB cream, je uzasny, najlepsie co som mala.

regenter
28. okt 2023

kedže som najstaršia z Vás dámy, tak viem, že Hildegard Braukmann je dokonalý.......... určite s ním budete spokojná, pekný večer ešte raz,
Marika

autor
28. okt 2023
majamat
29. okt 2023

Každému môže sedieť niečo iné. Mne osobne sa celkom páči L'Oréal BB. Kryje na BB veľmi slušné a osobné mi veľmi dobre sedí jeden odtieň.

zuzanockamt
29. okt 2023

@regenter Naháňaš si zákazníčky?

majamat
29. okt 2023

A z tých lepších a drahých, nie drogerkovych. Páči sa mi Mac body and face. Je úplne ľahučký, skôr ako tobogány hydratačný krém. No zjednotí pleť.
Potom mám jeden Národ a ten už kryje viac, lenmam svetlý odtieň. No vyzerá byť tiež veľmi dobrý. Musím pozrieť názov

majamat
29. okt 2023

Nars light perfection

majamat
29. okt 2023

Och, ten Mac, to malo byť tonovaci hydratačný,...

autor
29. okt 2023

@majamat ďakujem... Ten nars objednávas ci sa to dá niekde aj v kamennej predajni 😊

janinka112
29. okt 2023

Ja používam roky rokúce Max factor lasting finish, tiež mám mastnejšiu pleť, stačí ho trošičku a krásne kryje, nosím odtieň 102, majú aj v drogériách, ale na nete je lacnejší.

janinka112
29. okt 2023

Opravujem názov Lasting performance

autor
29. okt 2023

@janinka112 dakujeeem❤️

regenter
29. okt 2023

@zuzanockamt nie, iba hovorím svoj názor

ivanka12311
29. okt 2023

Ja som skúšala Max factor lasting performance alr robil mi šupinky.Velmi dlho som používala Rimmel 24h.. a teraz skúšam tento maximálna spokojnosť je úplne ľahučký pekne sa prispôsobí tónu pleti

fion22
29. okt 2023

@ivanka12311 presne tento alebo ešte jeden od L'Oréal, ten by bol určite aj na mastnejšiu pleť, myslím že sa volá Matt ...
a max factor ani mne nesadol...
autorka neviem koľko máš rokov...napr pred rokmi, keď som mala okolo 20-25 mi Max factor sedel, teraz po 30 už vôbec nie

majamat
29. okt 2023

ja objednavam, u nas taketo akeupy nemaju nikde, no v BA by ho niekde mat mohli, ale neskumala som. mozno Douglas. ja ho mam asi z Notina. no objednala som dost svetly odtien, dlho som zvazovala,nevedela som sa rozhodnut a aj tak som objednala svetly.

lindus_esterka
29. okt 2023

Mne sa velmi osvedcil od Catrice HD Liquid coverage, pouzivaho ho aj par kamaratok a vsetky sme spokojne. Odporucam si ale hlavne zistiť podton pleti, najskor som si kupila pre ruzovy (mam zlty) a vyzera som ako umpa lumpa 😏

majamat
29. okt 2023

teraz pozeram, ze mas mastnejiu plet. v takom pripade su lepsie zmatnujuce makeupy. pripadne aj semimatne.
myslim, ze vseobecne tie vacsinou kryju viac, ako tie hydratacne.
ak si das hydratacny, tak je to individualne, asi podla zlozenia makeupu. niektor eby ti teoreticky mohli sadnut, ale pod makeup treba davat fakt lahku pletovku a co je dolezite, plet musi mat dobre osetrenie.
je zaujimave, ze ked som mala taku priemernustarostlivost a pouzila som gelove SPF Biore, makeup nedrzal. presla som na kojesku kozmetiku, vsetko som davala na vlhku plet, vacsinou lahke produkty a mozem pouzit BIore a makeup drzi slusne. mam zmiesanu plet, ale je a zroven aj zrela, cize moja plet uz uplne zmatnujuce makeupy neznesie a nie je ani extremne premastena.
medzitym som zacala pouzivat aj ine SPF, natrafial som aj na take lahsie a teda pouzivam ich uz namiesto kremu. no pod SPF davam hydratacny toner - je trosku taky hustejsi, nie je uplne tekuty, pomaha hydratovat a prirpavuje plet na dalsie osetrenie.
potom serum. v serach je castokrat vyssia koncentracia ucinnych latok ako v kremoch. cize je dolezitejsie pouzit serum.,a ko krem. samotne serum sa ale este musi neicim prikryt, aby sa plet nedehydrovala. cize na noc krem treba a cez den by toto mohlo splnat SPF a tiez aj makeup. urobia barieru an pleti.
ak teda nepouzivas SPF, tak mozes pouzit krem,a le skor lahky gelkrem na mastnuplet.

to su take drobne rady,s amozrejme treba si odskusat, co ti sedi. nie kazdemu sedi to iste a je to vcelku problem niekedy na to prist a ked uz clovek an to pride, plet sa zmeni. stav pleti sa moze menit velmi casto, cize ak kazdy tyzden moze reagovat inak.
preto by sa nova kozmetika mala skusat trosku dlhsie, lebo uz len hormonalny cyklus meniplet pocas 1 mesiaca viackrat.

autor
29. okt 2023

@ivanka12311 ďakujeem ❤️

autor
29. okt 2023

@fion22 27 mam😊

autor
29. okt 2023

@majamat no ved práve to je ten problém ze sa bojím aby som moc svetlý neobjednala😄😄

autor
29. okt 2023

@lindus_esterka to maju aj v dm ze?