Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  zuzanockamt
  22. jún 2019    Čítané 268x

  Bublinky s Bupi

  Do testovaní na MK som sa nezapájala, no keď som si prečítala možnosť testovať sprchové gély pre staršie deti, tak som si povedala, že to skúsime. A vyšlo to!

  Po oznámení, že som bola vybratá do testovania, som netrpezlivo očakávala kuriéra. Ale netrpezlivejší bol asi môj syn 😂.

  Balíček sme rozbalili a hneď sme obzerali jeho obsah. Boli tam štyri sprcháče - dva dievčenské (fialový a oranžový) a dva chlapčenské (modrý a zelený).

  Testovanie sme začali modrým s obrázkom hokejistu. Má príjemnú "chlapskú vôňu" typickú pre pánsku kozmetiku, no nie je až taká výrazná, takže sa akurát hodí pre malých chlapcov.

  Ďalší pán na testovanie bol zelený gél. Ten má sviežu citrónovo-limetkovú vôňu a stal sa synovým obľúbeným, hoci je vôňa sladšia ako pri iných citrónových géloch.

  Keďže ostatné dva sprcháče boli dievčenské, testovala som aj ja. Viac ma oslovil fialový gél s kvetinovou vôňou.

  Ďakujem Modrému koníkovi a Bupi za túto možnosť.

  Keď to zhrnieme, tak prevláda u nás spokojnosť, aj keď mne trochu vadí cukríková sladká vôňa pri všetkých géloch. Keďže sa však jedná o produkt určený pre mladšie deti, je to žiaduce.  Zároveň oceňujem praktické ploché balenie, ktoré sa pekne zmestí do kozmetickej tašky na cesty.

  Vyskúšajte aj vy!