Aký make up je najlepší?

28. okt 2023

Ahojte aký make up (z drogérie) je podľa vás najlepší? Chcela by som len ľahké krytie a pleť mam skôr mastnejsiu 😊 môže byť aj drahší, kvalitnejší... Ďakujem

autor
29. okt 2023

@majamat dakujem za rady😊❤️

majamat
29. okt 2023

tak skus zatial aj z drogerky, podla toho, co ti baby poradili. mala som zopar zmatnujucich. Catrice HD mi akosi teraz v poslednej dobe nesedi, no kedysi som ho mala bol fajn, co sa musi nechat, je na pleti tenky, hoci kryje dobre, nerobi hrubu vrstvu a je pekny, ak si ho nemala, tak skus.

mam aj Bell taky nejaky konopny, je sice hydratacny, ale ak nemam premastenu plet pred nanesenim, tak po naneseni nie je vyslvoene leskly. asi zavisi na ako osetrenu plet sa da, no mam pocit, ze bdue hrubsi, ako Catrice a tiez slusne kryje.

tusim je zopar znaciek, co niektore youtuberky odporucali, su pomerne lacne. no vseobecne tie zmatnujuce kryju viac. myslim si, ze to nie je velka chyba, nie su to vyslvoene makeuy s velmi silnym krytim, skor so strednym, ktore sa moze ale tiez rozdelovat na vysie stredne, ci nizsie stredne. tu je skos dobre, aby makeup bol na pleti tenky. niektore aj ked tekute, robia hrubsiu rstvu, resp su take viditelnejsie.

zuzinka888
29. okt 2023

@regenter mozno pre Vas, kazda sme ina, kazdej vyhovuje nieco ine..A hlavne ak ste zena vo veku v ktorom sa moc nelicite.

lindus_esterka
29. okt 2023

@autorka ano ja kupujem v dm, stoji do 8€ 🙂

sandrittka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz