Aký prípravok od Olaplex vám pomohol na vlasy?

30. júl 2023

Ahojte. Prosim ktory pripravok na vlasy z tejto znacky pouzivate a pomohol Vam ? Chcem skusit moje vlasy este zachranit po odfarbeni :(

lizatko1009
30. júl 2023

Pomôže ale mne potom vlasy vysusoval ale zničené vlasy opravia jedine nožnice a ostrihat to, žial prešla som si tym za rok som nedokázala ešte minút sampon masku kondicionér, olej ten pouzivam kazdy den a N6 sem tam

mamamasama
30. júl 2023

Bezoplachova kura K18. Predtym som pouzivala Olaplex 3,4,5. Dolezita je 3. Sampon a kondicioner boli dost obycajne.

gabika0825
30. júl 2023

Mne olaplex skôr uskodil ako pomohol. Používala som celu radu, mala som dokonca 2x čiže som vyminala 2 fľašky z každého produktu, vlasy som nemala z olaplexu nikdy pekne a to som kupovala tie sady v douglas a sephore, čiže žiadne fake produkty, nesadlo mi to asi alebo čo a potom ako som to dominala ale aj v priebehu mi vlasy dosť padali, čo takto mi nepadali nikdy, na 2 deň po umyti som mala vlasy strašne suché aj napriek tomu že som používala aj n3, čo je vlastne údajne ten najväčší zázrak, ktorý má pomáhať na tie vlasy. Čiže suché vlasy, skrepatene a extrémne mi padali. Vnútorne som Ok aj som bola Ok. Vitamíny beriem stále tie iste, čiže nedostatok vitamínov to určite nebol. A viac je báb takých čo im to nepomohlo a aj som videla taký článok vraj tá kura n3 obsahuje nejakú latku čo je nebezpečná .

bazarik456
31. júl 2023

V skupinách s kozmetikou by ma zlynčovali, ale za mňa je Olaplex otrasný, najhoršie čo som mala na vlasy a ešte aj predražený, tiež som používala celú radu a čakala som kým sa to zlepší, lebo mi tvrdili že vlasy si musia zvyknúť na kvalitnú kozmetiku a prečistiť sa. Nakoniec som sa vrátila k žihľavovému šampónu a výživu dávam iba do dĺžok, treba pravidelne používať kondicionér a masky, pozri si olejovanie vlasov, ale suché zničené odfarbené vlasy už iba ostrihať.

nika_val
2. aug 2023

Taky zakladny produkt od Olaplexu je N3 aj najsilnenší. Ak máš vlasy príliš zničené odporúča sa používať k tomu aj N0 (to ešte posilňuje účinok N3).
Olaplex je silno proteinova kozmetika takže na vlasy ktorým chýba protein je super (odfarbovaním sa zbavujeme proteinu vo vlasoch.)
ALE
ak už vlasy sú "opravené" a je do nich navrátený dostatok proteinu treba Olaplex vymeniť za hydratačný šampon a kondicioner pretože priveľa proteinu potom vlasy môže vysušovať.
A Olaplex si nechať na použivanie iba po ďalšom odfarbovaní.
Príklad: máš teraz zničené odfarbené vlasy. Daj si 3mesiace s Olaplexom a potom ho vymeň za nejake hydratačné produkty. Olaplex použi len vtedy ak budeš zase odfarbovať, pripadne preventívne raz do mesiaca. 🙂
Takže po tych 3mesiacoch použivaj hydratačné veci, keď budeš farbiť/odfarbovať daj si tyždeň zase s Olaplex a potom sa zase vráť k hydratacnej rade. 😊

kate9999
2. aug 2023

Shu uemura