Aký strih vlasov?

23. dec 2023

Baby cely život mam problém so strihom vlasov. Momentálne mám dĺžku hnedých vlasov do pol chrbta a cestíčku na stred ala metalista 😃😃 ale tento strih mi pridava kila do tváre. Tvar mam niečo medzi guľatou a oválnou. Keď som sa radila s kaderníčkami nevedeli mi poradiť. Dokonca jedna mi zostrihala polovicu vlasov a dĺžku akože do postupna a bolo to ešte horšie. 😀 budem vďačná za nejaký typ. O dĺžku vlasov ale nechcem prísť, teda nechcem mať kratšie vlasy ako pod plecia.

0silvia0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andreakotesova
23. dec 2023

Butterfly cut, wolf cut

autor
23. dec 2023

Baby pridávam aj foto vlasy mam len prehodené a cestíčku na stred a hlavu ako kybel 😃

trema
23. dec 2023

Mne to vobec nepride zle, pekne vlasy 🙂

0silvia0
23. dec 2023

Nemas hlavu ako kybel, pekne to mas. Skus len mozno cesticku nabok dat, ale ani netreba.

andreakotesova
23. dec 2023

Ja by som ostrihala aj velky kus vlasov. Myslim, ze ta robia starsou. A dlhe vlasy sa mi nepáčia. Max. nad lopatky.

stanulienkat
23. dec 2023

Ved ti to slusi. Skus vytienovat tvar licenkou.

autor
23. dec 2023

Baby a mam gulatu tvar? No ja neviem mne na fotkách to príde ako keby mam 90kg 😀😀

kaia
23. dec 2023

Pekné to máš, vôbec by som neriešila 😊

madeincssr
23. dec 2023

Podľa mňa máš skôr oválnu tvár a vlasy/účes sú v poriadku. Však zaexperimentovať môžeš, ak po tom túžiš, inšpiráciu hľadaj napr. medzi fotkami na webe. Ale aj takto si veľká fešanda.

sovicka94
23. dec 2023

Mas to dobre ako to mas podla mna velmi pekne, ked mas ovalnu/gulatu tvar kratke vlasy alebo ofina by to iba zhorsili

deti95060810
23. dec 2023

máš to pekné...prestaň vymýšľať...

juliacenc
23. dec 2023

Krasne huste vlasy zavidim 🤩

babulkomale
23. dec 2023

Toto je hranata tvar so sirokou bradou, nechapem preco ti pisu ovalna, to je nieco uplne ine. Ovalna tvar ma zuzujucu sa bradu, je skor uzsia. Potom je uz stupen uzka tvar, tam su menej vyrazne licne kosti a brada ako na ovalnej.
Poznam podobnu pani s vascou hlavou a vlasy nosi velmi podobne. Kedysi mavali moderatorky tzv. pazurovy uces, pramene zostrihane pozdlz tvare a zasahujuce do tvare ako pazury, neviem ci pamatas.
Tak ten by mohol teoreticky opticky zuzovat tvar.

babulkomale
23. dec 2023
zeldia
23. dec 2023

Strih netreba menit ale dá sa vyfúkať tak aby sa dvihol vrch pripadne trocha natupirovat aby objem bol aj trocha hore. Mam veľmi podobne vlasy len ina farba. Sama si to tak vyfúkať neviem ale kadernícky to vedia spraviť

estellas
23. dec 2023

Vyzerá to normálne, nepríde mi to zlé.

medda_beda
23. dec 2023

Podľa mňa máš trošku kilo do tváre avšak vôbec to nevyzerá zle.Myslím si, že ak už chceš zmenu tak účes butterfly ako tu už niekto spomínal by ti pristál.
Zdá sa mi, že máš taký hranatý typ tváre a to vždy bude trochu zväčšovať tvár.
Do krátkych by som nešla.Myslím, že by ti to ešte viac opticky zväčšilo tvár a pridalo roky.

Podľa mňa ti to ajtak veľmi pristane.

snehulak77
24. dec 2023

Máš krásne husté vlasy. Hoci nevidno oči, tak poznať, že si veľmi pekná. Užívaj si ako to máš a ak chces zmenu, možno skús ofinu, ťa vyzerá s dlhými vlasmi pekne. Ale či urobíš alebo neurobíš niečo s vlasmi, pekná budeš 😊

macekovam
24. dec 2023

hranatu.. podla mna