Chcem prejsť na iný spôsob odstraňovania chĺpkov

23. apr 2024

Ahojte, chcela by som prejsť na nejakú inú alternatívu, nakoľko holenie žiletkou mi dlhodobo nevyhovuje, najmä v oblasti bikín, inde je to relatívne fajn, lenže okolo bikín sa mi zakaždým urobia boľavé vyrážky, podráždenie pokožky v skratke. Nejaké tipy? Budem vďačná.

koniarova
23. apr 2024

Philips Lumea

princess59
23. apr 2024

Brazílska depilácia, bolí ako sviňa ale ten pocit potom je na nezaplatenie. Aj Lumea je cesta ak máš kontrast medzi pokožkou a chĺpkom

autor
23. apr 2024

Baby, ďakujem krásne za rady, Lumeu som už vyskúšala, nefungovalo mi to…

bela30
23. apr 2024

V tejto oblasti len laser. Pokial mas tmave hrube chlpky, pocitaj s minimalne 7 osetreniami plus udrziavacie navstevy z casu na cas.

zena666
23. apr 2024

Epilator... slabiny bez vyrazky. Len nie kazdy to strpí no 🤭🤭🙃

autor
23. apr 2024

@zena666 Bolí to? Aký epilátor používaš ty? Si spokojná? Je to fakt úplne do hladka s ním?

autor
23. apr 2024

@bela30 No tak toto akože vooobec🤣 Ja som študentka, ale aj keby nie som, nemám rada míňať veľa peňazí, takže nejaká iná alternatíva sa bude musieť nájsť. Ale ďakujem🫶🏻

lilian183
23. apr 2024

Ja použivam depilačny krém Balea

zena666
23. apr 2024

Mám malú lacnú rowentu, prvý krát to bolelo tak, že som to chcela zahodiť 🤭😀 .Kedže to trhá chlpy, tak áno je to hladké, hneď po tom trošku začervenane, ale potom krásna zdravá pokožka, to sa mi so žiletkou nepodarilo nijak docielit v oblastk bikin. Ja som spokojna dám si pohárik a idem na to 😀😀 na kosti to boli najviac tam kde sa da chytit a napnut tak to " škrabka " . Stoji to za to.

autor
23. apr 2024

@zena666 Ako často treba odstraňovať tie chĺpky? https://www.notino.sk/rowenta/easy-touch-ep1110... Takéto niečo máš? A treba to nabíjať, alebo je to na kábel alebo ako?

zena666
23. apr 2024

Áno takéto niečo, treba pozreť či je nabíjací alebo s napájacím. Tato 20evrová má kabel, aj ja mam kabel ale je dlhánsky, neobmedzuje ma. Ja každý týždeň, ale sú ženy čo raz za mesiac mne chlpy a vlasy rastú rýchlo, takže sa to nedá podĺa mňa 🤭.Ono je to svinstvo v tom, že chlpy nerastú na raz ale dorastajú postupne 🙂Najmenej to bolí po skusenostiach po studenej sprche menej to citiť. 🙃

alantroj
23. apr 2024

kup si voskove pasiky weet a strhni si ich

autor
23. apr 2024

@zena666 a tie chlpy musia byť vyrastené úplne dlhé alebo idú vytrhnúť aj také kratšie?

zena666
23. apr 2024

Čím kratšie tým menej to bolí, chytí to aj najmenšie len sentam treba" naháňať "malý aj 3 razy prejst po jednom mieste kým chytia pinzenty chlpok