Holenie oblasti bikín

28. nov 2023

Ahojte baby, vždy na druhý deň po holení bikini oblasti a vnútorných stehien sa mi spravia boľavé pupačiky, používam na holenie aj po holení prípravky z lekárne od gynella žiletku mám trojčepielkovu pravidelne mením. Čo by mi prosím vás pomohlo aby sa mi to tak nezapaľovalo nejaká iná forma odstraňovania chĺpkov ? Chĺpky mam tmavé, tvrdé, husté a rýchlo rastu takže holiť to určite treba. Ďakujem 🙂

mondolina
28. nov 2023

pravidelná depilácia, dva týždne mám pokoj úplne, chĺpky sú oveľa jemnejšie a je ich menej.

lucijalucy
28. nov 2023

Peeling pred holením, 5 čepielkovú žiletku (používam pánske balea men z dm)

grof_monte_christo
28. nov 2023

U mňa len depilacny krém, je to otrava, ale vyskúšala som už všetko ostatné.

raffaella
28. nov 2023

Ja som si kúpila pod stromček Lumeu.

autor
28. nov 2023

No presne zvažujem skúsiť pánske žiletky alebo teda depiláciu, lumeau by som vyskúšal ale mám trochu pochybnosti keď pár sedení v salóne stojí 500e a rovnako stojí aj prístroj na x použití tak neviem

mondolina
28. nov 2023

Lumeu najprv vyskúšaj kým kúpiš, mojej známej na intímne odstránenie chĺpkov nepomohla vôbec.

miette
28. nov 2023

Lumea je vyborna, nelutujem 👍 Ale uplne staci ta lacnejsia s jednym nastavcom.

jaskolka
28. nov 2023

Pánska žiletka, tepla voda, dobrý gél na holenie a potom detský puder. U mňa to funguje skvele

autor
28. nov 2023

@miette tá ipl 7000 sc 1994/00 ? Rozmýšľam nad tým veľmi ale zdá sa mi ta cena 240 celkom nízka na to že by chĺpky mali prestať rast 😄

draculla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
28. nov 2023

Keď ono nie je problém s holenim ako takým ale s tým keď chĺpky začnú vyrastať späť

marca12
28. nov 2023

Ja som uz skusala vsetko mozne,pouzivam 5 cepielkove ziletky. Po depilacii som mala modriny. Zvazujem laserove odstranenie a bude pokoj na cas.

syslik81
28. nov 2023

S lumeou neprestanu rast len sa spimali ich narast..ked prestanes pouzivat zas budes chlpata ..a nie kazdemu sadne..moja je v zapadnuta prachom...

buberova
28. nov 2023

Určite neholiť v proti smere rastu

vanilkovazmrzka
28. nov 2023

Laser v salone

betulinka1
28. nov 2023

@mondolina musi pouzivat pravidelne, na zaciatku idealne raz do tyzdna a správnu intenzitu podla farebnosti chĺpkov. Oholiť sa ziletkou a hned potom pouzit pristroj. Velmi pekne robi oblast bikín. Kamoska pouziva aj na tvar a tiez chváli.

victoriab
28. nov 2023

@raffaella das link prosim

victoriab
28. nov 2023

@miette das link ktory typ

mondolina
28. nov 2023

@betulinka1
jej to po použití dole opuchlo a bolelo. podpazušie a nohy bez problémov.

miette
28. nov 2023

Ano, presne tu mam. No mne to funguje, napr. pod pazuchami sa uz neholim vobec

macekovam
28. nov 2023

Klasický pánsky holiaci strojček... Taky ako mal tvoj otec keď si bola dieťa..

raffaella
28. nov 2023

@victoriab Ja som si kúpila presne tento model nižšie. Účinok je síce rovnaký ako ich lacnejší model, ale táto najvyššia rada používa smart funkcie a ošetrenie je oveľa rýchlejšie a pohodlnejšie. Čo mám kamarátky a kolegyne v okolí,tak každá jedna čo má Lumeu a vie ju aj správne používať tak hovorí že je to úplný game changer a že stojí za každé jedno euro.
https://www.philips-eshop.sk/ipl-epilator-phili...

victoriab
28. nov 2023

@raffaella ja si ju zelam na 40tku este si na nu musim pockat ale je to moj sen 😍

maryn969
28. nov 2023

Lumea, JEDNOZNACNE! 😉 Chlpky mi prestali rast o cca 70 percent, tvorba vyrazok sa znizila az o 90 percent.... naozaj stoji za vsetky tie peniaze 🙂

sima2111
28. nov 2023

Mne stačí si natrieť to holené miesto Sudocremom hneď po oholenú a ani jeden pupák 👍🏻

20erika07
28. nov 2023

Tiez mam lumeu za 200eur a je to najlepsia investicia. Pokial nie si tmavy typ pokožky a svetly chlp ,tak pri pravidelnom používaní ti urcite zaberie a budes veelmi spokojna.

livinka1111
29. nov 2023

Tiež rozmýšľam nad Lumeou. Je to naozaj bezbolestné odstárnenie?

franika
29. nov 2023

Plne ti odporúčam tento depilator...nebolí, holenie na sucho, žiadne vyrážky a použiteľný kedykoľvek. Treba si kúpiť nabíjací, nie na baterky.

benit
29. nov 2023

Ja mam lumeu, som bledokozec a stmavymi chlpmi a teda veru moc to nepomohlo. Oblast bikin mozno o tretinu, nohy polovica, pazuchy nic. Ked chvilu nepouzijem, hned dorastaju. Ziaden zazrak necakaj.
To uz fakt len riadny salon a to aj stoji peniazky. Tiez sa na to chystam.

vibamaja
29. nov 2023

Navstevujem salon. Po niekolkych osetreniach, nemam ziadne chlpky a hladku pokozku... je potrebne 7-12 osetreni... je to financne narocnejsie, ale nelutujem. Vysledok stoji zato.