Chemický peeling

merryyyyyyyyyy
23. jún 2023

Ahojte rada by som sa opýtala či ma niekto skúsenosť s týmto výrobkom. Teda či pleť iba vyčistí alebo sa stane to čo pri chemickom peelingu teda extrémne kúpanie kože.

Ďakujem

mira0611
23. jún 2023

@merryyyyyyyyyy ahoj ja mam 30% aha kyselinu es 5% BHA od ordinary a nelupe sa mi koza, po tejto 2 % sa ani tebe nebude, ale teraz je leto. Nepouzivaj radsej chemicky peeling, aj ked tento je slabsi.

aliita
23. jún 2023

@mira0611 nemoze sa používať ani slabší toner s kyselinami?

janai1
23. jún 2023

@merryyyyyyyyyy toto je slabé, nebude sa ti šúpať koža. A teda normálne používam (aj silnejšie) cez leto, neviem si predstaviť zrazu 3-4 mesiace sa nestarať o pleť

mira0611
23. jún 2023

@aliita smie, ale len s ochranou. Moja kolegyna to brala na lahku vahu a ma teraz velmi pekne pehy na cele. Ja som skor opatrna.

veselo_neveselo
24. jún 2023

To mas nizku koncentraciu, supat sa nebudes 🙂

Pouzivat mozes, ale je strasne dolezite pokozku hydratovat, a denne sa natierat opalovacim kremom.
Ten opalovak bez debaty, kazde rano, faktor 50. Ak si vonku, kazdych par hodin doplnit. Inak ti hrozi, ze koza bude zle reagovat na slnko, ci pigmentove skvrny.

Este raz, opalovaci krem denne, vysoky faktor. Aj ked len sedis doma, alebo len ides cez ulicu do obchodu.
Este lepsie by bol klobuk co by ti stale tienil. Naozaj najlepsie nevystavovat tvar priamemu slnku vobec.

marcellka32
24. jún 2023

Pri takýchto prípravkoch používať denne spf50 a každé 2 hodiny reaplikovat