Čierne bodky na nose

27. feb 2024

Zienky viem ze sú aj horšie problémy 😂 ale ....
Môj momentálny problém sú čierne bodky na nose a je ich dosť, hlavne na tom nose a par vedľa ... keď sa odhaľujem a vyčistim pleť tak to vidno . O pleť sa starám cistim používam kozmetiku tak ako mam a nemám toho malo ... avšak čierne bodky mam ajtak ... prosím Vás ako sa ich zbaviť 🙏 v lete nerada nosím make up ale proste ak ich budem mat bude to vidno
Mam 33 r.
Ďakujem

babulkomale
27. feb 2024

Pravidelne ti ich vycisti kozmeticka a medzitym pripravky na baze kyseliny salicylovej.
Precitala si si co to vlastne je a preco sa to tvori?
Tak tam mas aj odpovede ako s nimi nalozit.

kiwi3
27. feb 2024

hlavne sa treba ukludnit, tvoje cierne bodky na nose naozaj nikto neriesi, kazdy ma svoje. netreba sa sledovat z 10 cm, lebo clovek vzdy nieco najde. inak mozes pouzivat kyselinu salicylovu, cca 2x tyzdenne bezoplachovo. to je na pory najlepsie. a uplne naj sa zmierit s tym, ze tam vzdy nejake budu, ved sme normalne ludia, nie vyfiltrovane a vyphotoshopovane figuriny.

zojanka
27. feb 2024

Mne pekne pomohol chemický peeling. Dobrý je napr. od The Ordinary AHA + BHA. Pri pravidelnom používaní bolo vidieť výsledky tak po mesiaci. Ale treba si naštudovať ako a kedy ho používať.

ildiko36
27. feb 2024

kup si ultrazvukovy čistič je to super a neni to drahe, ja som kupila a všetky moje kolegine aj dcere kamošky to chceli, som skoro cely karton kupila v obchode😅

jahodka11
27. feb 2024

@ildiko36 to je co? Môžeš viac info prosím 😉

ildiko36
27. feb 2024

ja som kupovala v wolworte v de ale maju aj na Sk, som ti našla za podobnu cenu ako som ja kupila

ildiko36
27. feb 2024

@jahodka11 poslala som ti ip, nechcem zverejniť ako vyzera to čo vie odstranit lebo by niektore tu mali urcite kommentare, ale oplatí sa to kupit a usetris na kozmetičke

katkasav
27. feb 2024

@ildiko36 môžem poprosiť aj ja o IP? Na nete je toho veľa za rôzne ceny a niet nad reálnu skúsenosť. Ďakujem

ildiko36
27. feb 2024

@katkasav uz som poslala

ildiko36
27. feb 2024

@ildiko36 ale ja mam ten vital maxx z Wolwortu za 15euro
a podla mňa taky isty učinok ako drahý

elenka.k
27. feb 2024

@ildiko36 ahoj, môžu to použiť aj pubertiaci - chalani?

autor
27. feb 2024

Ďakujem Vám baby za všetky rady. 🙂
O tej kyseline salyciovej som ešte nepočula alebo ak aj áno nevenovala som tomu pozornosť ale určite začnem idem si to naštudovať. 🙂 👌

autor
27. feb 2024

@ildiko36 dakujem. 🙂 super 👌
A naozaj to pomáha na tie čierne bodky? Idem to pozrieť na nete. 🙂

autor
27. feb 2024

@kiwi3 áno ja viem máš pravdu je to tak ako píšeš, ale proste ja som kus zaťažená na seba a na výzor co sa týka pleti a tiež aj vlasov tak preto to možno riešim kus viac prehnane a vadí mi to tam

autor
27. feb 2024

Zienky a neviete konkrétne poradiť produkty s tou kyselinou salyciolovou? Pozerám ze ru rôzne a rôzne percenta a rôzne produkty

autor
27. feb 2024

Pozerám ze The ordinary serum ma fajn recenzie

domininini
27. feb 2024

@ildiko36 prosiiim aj mne posli ip 😍

leadan
27. feb 2024

Autorka, prosím ťa odkiaľ si? Keď píšeš “kus” mi to pripomenulo yoršírčinu z knihy “Tajná záhrada” 🙂

dagmaraspi
27. feb 2024

@ildiko36 poprosím aj ja info do IP, ďakujem

akvi
27. feb 2024

Mne pomohlo poctivo dodrziavat cistiacu rutinu (odlicovaci olej, potom gel, ziadne pletove vody a micelarky a pod..) a pravdepodobne aj tie AHA, BHA. Nezmizli mi sice uplne, ale sama som prekvapena, ze sa mi to viditelne zlepsilo. Ja napriklad koncentrovanu salicylku neznesiem, pouzivam krem, kde je kys. glykolova a salycilova je len v miernej koncentracii. Musis vyskusat, co ti sadne, kazdy to mame inak..

ildiko36
27. feb 2024
ildiko36
27. feb 2024

@elenka.k ano môžu

ildiko36
27. feb 2024

@akvi dcera už vsetko vyskusala mala cistu plet ale s ultrazvukovim cisticom este vyslo nieco hrozne, fakt sa oplati investovat tych 15euro

barborka2708
27. feb 2024

Odporučam tuto masku...ja som s nou veľmi spokojná

autor
27. feb 2024

Práve som so všimla ze v uvodnom príspevku som použila slovo odhalujem namiesto odmaĺujem 😂

autor
27. feb 2024

@leadan som zo stredného Slovenska🙂 co je to yoršírčina 🙂 ani neviem 😂

jahodka11
27. feb 2024

@ildiko36 jej ďakujem, ja bývam v CH, takze určite zoženiem 😉

leadan
27. feb 2024

Nedávno sme s dcérou dočítali knihu “Tajná záhrada” boli tam postavy pochádzajúce z grófstva Yorkshire (najväčšie a najrozľahlejšie v celom Spojenom kráľovstve Veľkej Británie a Severného Írska) a často tam spomínali “kus” . Keď som prečítala tvoj príspevok, vrátilo ma to naspäť do knihy 😊

autor
27. feb 2024

@leadan jaj aha chápem 🙂 👌 milé

20erika07
27. feb 2024

The ordinary AHA+BHA je super, sice nezmiznu uplne ale vyrazne sa zredukuju.