Čo na mastnú a pórovitú pleť?

5. nov 2023

Ahojte prosím viete mi poradiť nejakú skin care na mastnú pórovitú pleť poprípade aj na pigmentove škvrny ? Zo slnka mi vyšli fľaky a nie a nie zmiznúť. A stále mám pleť mastnú lesklu všade póry neviem aké krémy mám používať atd. Používala som bioderma sébium to mi ako tak zmatnilo pleť na nejaký čas tie krémy boli super ale po nejakom čase mi už ani to nefungovalo. Ďakujem za rady 🙏🏻

tetapetra
5. nov 2023

Mne pomohol chemický peeling. Každý mesiac u kozmetičky. A taktiež značka Image

isis234
5. nov 2023

Pomohol mi PURE SKIN z Oriflame-(do 14.11. je akcia vyhladzujúci pleťový píling) . Je i zlupovacia maska na prečistenie pôrov.
Ráno si nanesiem trošku hydratačného krému a na to prepúdrujem gulôčkový púder Giordani Gold. Večer pri odlíčení vidím, že na tampone je všetka nečistota. Odvtedy mám pokoj. Žiadne póry ani mastnú pleť.
Skús i z AVONu, možno majú lacnejšie. Alebo ti poradia iné čo, im pomohlo

jamimo
5. nov 2023

skús radu Effaclar od La Roche Posay

domkakvet
5. nov 2023

Ziadny mastny krem nepouzivat.

patrisaa
5. nov 2023

Tiež mi napadol chemický peeling u kozmetičky. A produkty na mastnú pleť. Sérum a krém na hydratáciu, mlieko a pleťová voda na očistenie pleti.

minenkak
5. nov 2023

Retinol ,c vitamín a mne pomohlo keď som si robila píling soľou ,síce zo začiatku to pol otras ale časom sa mi neskutočne koža vyčistila a nepoužívam krém len kys.hyaluronovu a kvapku oleja buď s E vitamínom alebo B-olej

iren88
7. nov 2023

vyskúšaj pozrieť Eucerin, čo má radu Anti-Pigment to je dobré na škvrny, viem, že svokra si to objednávala z Notina, komplet celú radu, len treba byť v používaní dôsledný aby sa výsledky dostavili, ale tak to celkovo pri kozmetike 🙂

evita11223
8. nov 2023

@iren88 ano toto je zasadna vec, hlavne vecer, lebo to sa nam velakrat nechce cistit si poriadne plet a to je zaklad po celom dni, aj keby sme sa nemalovali, nedali si dekorativku, aj tak treba vecer vycistit 🙂

zvrovs555555
9. nov 2023

Skus levandulovu vodu od inaesstentials

saxana000
10. nov 2023

@jamimo mna ten strasne stipal.. mam.plet velmi citlivu pekne mi zabera cierna rada od garnier hlavne v zime.cez leto staci len obycajne slniecko.

trema
10. nov 2023

A ako sa staras teraz o svoju plet? Nevysusujes ju velmi? Ak pouzivas pripravky z drogerie pre mastnu plet s alkoholom, tak sa sice odmasti na chvilku, ale potom sa zacne mastnit este viac. Treba vela vela hydratovat a cez den pouzivat spf - nebudu sa ti tvorit skvrny. Na uz zvniknute skvrny ti pomoze vitamin c, retinal, aha peeling alebo kozmeticka ci lekarka. Na pory bha peeling

iren88
13. nov 2023

@evita11223 áno, tak mne tiež trvalo dlhší čas kým som si urobila z toho návyk, že som sa venovala svojej pleti poriadne, ale teda stojí to za to, pretože na tej pleti to potom je vidieť, že je na tom lepšie, že je o ňu dobre postarané 🙂

evita11223
16. nov 2023

@iren88 presne ako pises, ja som mavala suche mapy po pleti, casto sa mi aj akne take podkozne nepekne robilo a ked som sa zacala coraz viacej jej venovat, ze aj rano, aj vecer, tak po par tyzdnoch bolo vidiet, ze to prinasa vysledky 🙂