Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pleťový krém na mastnú pleť

kiqusiq
10. jún 2018

Dobrý večer prajem.
Prosím vedeli by ste mi poradiť nejaký pleťový denný aj nočný krém pre mastnú pleť? Mám 24 rokov a potrebovala by som na deň niečo zmatňujúce, ale zároveň aby to aj pleť hydratovalo, ale zároveň neupchávalo póry, nakoľko mne upcháva póry takmer všetko a mám problém nájsť vhodnú kozmetiku :( Prosím ak máte nejaké typy budem vďačná, môžu byť aj z lekárne, len prosím nie 40 eurové krémy. Ďakujem.

hettinka
10. jún 2018

Skús Yves Rocher. Majú aj take gél-krémy, určite ti poradia.

ma77
10. jún 2018

Ja použivam zmatnujuci od bioderma alebo ryor su fajn ale teraz v tych horučavach vydržia tak 5hodin myslim nemastna plet potom mam mastne čelo a večer celu tvar ale vždy lepšie ked som davala nejaky obyčajny to som sa leskla už po hodine☹

evabb35
10. jún 2018

Ryor niečo také má.

kiqusiq
autor
10. jún 2018

@ma77 Vieš mi prosím napísať od Biodermy konkrétne ktorý? 🙂 pretože som skúšala Global, ale ten nemôžem používať na celú pleť, lebo veľmi vysušuje a aj moju mastnú pleť extrémne vysušil...

kiqusiq
autor
10. jún 2018

@evabb35 Vieš napísať aj ktorý konkrétne to je? 🙂

evabb35
10. jún 2018

@kiqusiq ono v týchto teplých dňoch najlepšíe sú toniky a pleťové vody a krémy len na noc.

seahorse27
10. jún 2018

Ja by som na tvojom mieste skusila na hydrataciu nejake hyaluronove serum a na to dala nejaky krem s ochrannym faktorom, ktory je urceny na mastnu plet - teraz v lete je ochrana pred slnkom dolezita. Napr. Bioderma ma opalovaci krem na tvar s OF 50, ktory je uplne nemastny (z rady fotoderm). Ked budes doma alebo na noc mozes vyskusat Neutrogenu alebo Mixu - su to kvalitne produkty za super cenu a maju aj gel-kremy, ktore su nemastne a neupchavaju pory. Mozno by ti na noc stacilo aj samotne serum na baze vody a kludne mozes skombinovat aj dve sera, kazde s inym ucinkom.

ma77
10. jún 2018

@kiqusiq Bioderma sebium mat anti shine 😉

simca06022011
10. jún 2018

Ja používam iba hydratačný fluidu hydrsphase od LA roche- posay, na leto je verzia s UV , vôbec krémy nepoužívam. Každý jeden mi vadil a upchaval póry. Ak mám pocit že potrebujem niečo viac, hlavne v zime, mám olej od Onest.

som_ponorka
11. jún 2018

Bioderma má aj krém sebium hydra alebo sebium sensitive, tie sú na aknoznu pleť a zároveň aj hydratuju, upravujú produkciu mazu. Ja od nich používam hlavne sebium tuhé mydlo, na umývanie.

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
essenceee
22. okt 2018

možno by bolo dobre ju pravidelne čistit nejakou peelingovou maskou a na to použit dobre sa vsakujuci krem.

magda15
30. okt 2018

tiež sa priklanam k poriadnemu vyčisteniu pleti a potom naniest krem služiaci priamo na mastnu plet. Alebo použit nejaky zmatňovat. Verím že s tým maš problémy, hlavne ked nanesieš makeup, že?

julinka29
2. dec 2018
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

velmi dobre su platynkové masky Korika. Plet pekne vyhladia, vytahaju predbytočnu mastnotu a plet vyzera sviežo

damoska
7. jan 2019
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

chce to niečo, čo tiplet pekne hydratuje, ale zaroven nevysuši a nebudeš mat plet mastnu. Ono niektore ženy si na seba toho davaju vela. Krem, podkladova baza, korektor, makeup, rozjasnovač,....je jasne, že plet menej dycha a je mastnejšie.

mareri
8. feb 2019

velmi dobra je tato rada kozmetiky Bioderma. Tiež použivam ich tonovaci krem a som s nim spokojna https://www.notino.sk/brands/?f=1-1-4600

pralinka86
8. feb 2019

Pletove oleje si neskusala? Aj ked mozno sa nezda kombinácia mastnej pleti a olejceka, ale funguje to 🙂 stacia 2 kvapky na vlhku plet.. saloos, nobilis, skus a uvidis 🙂
https://www.saloos.sk/regeneracne-pletove-oleje/

14monika03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz