Čo na odlíčenie tváre?

9. dec 2023

Ahojte, čo používate na odlicenie tváre? Kedysi som používala pleťové mlieko a vodu, teraz už cca rok používam cerave,, najskôr olej, teraz mlieko a následne vodu. Rada by som vyskúšala nieco iné,nejaký odlicovaci olej,gél alebo čo... Mám suchu,citlivú pleť. Poraďte prosím...

roseania
9. dec 2023

Ahoj, ja používam ružovú kozmetiku z BG už 12 rokov. Takisto mám suchú citlivú pleť. Jedine táto kozmetika má neštípe na tvári. Mám micelárnu vodu, potom ružovú vodu, sérum, očný krém a denný alebo nočný krém. Kupujem si to na dovolenke v BG a doma objednávam v eshope Bioruža.
A nikdy si neumývam tvár vodou.

evivb
9. dec 2023

@karolina.baumgartner na IG. Jej prispevky Ti poradia. ;)

majamat
9. dec 2023

odlicujem olejom olejom - mala som korejske, no vsetky po zmieani s vodou dostanu taku akoby mydlovu texturu. susia mi plet.
presla som na olej Renovality - po odliceni je plet vlacna, mierne mastna. na suchu plet vyborny. len davkovac je nanic, preliala som si ho od inej flasky.
a teda oleje by sa mali najskor naniest na tvar - premasirovat, az potom pridavat vodu.

docistujem gelom na tvar a to Pompom Aqua Jelly - vlemi lahucky priehladny gel, mozem s nim prejs aj cez oci.

no uplne mi neodlici nic, musim to stiahnut nejakym uteracikom/tamponom.

tmonika
9. dec 2023

Annamaria Borlind, kvalitná, hebučka odporúčam, mlieko, oleje, krémy

kati301
9. dec 2023

Bioderma Sensibio rada, najprv micelarka, potom docistit gélom/penou. Oleje nieeee 🥴

lilyianka
9. dec 2023

Používam odličovací gél od Avène, keďže mam citlivé oči a viečka

autor
9. dec 2023

Ďakujem zienky