Farbenie mihalníc na leto
22. jún 2026
Zienky, davate si niekto farbit mihalnice v dnesnej dobe? ci teraz ked uz tak iba umele davate?
nechcem v lete riesit maskaru - najma na dovolenke a bez vyzeram nevyrazne. Rozmyslam ci si dat na leto nafarbit mihalnice, nech to mam bez starosti a odlicovania, reps. rozmazania vo vode. nechcem umele mihalnice. Dakujem za rady a skusenosti
anonym_478cab
•
22. jún 2026ja si farbim sama-kede som blondina a hlavne korienky su svetle....ale ono je to mao vidiet -nezvyrazni ti to .. edine ak mas dlhsie a das si ich aj natocit

Ja si obcas dám, ale veľmi to nevidieť 🤣