Farbenie vlasov

renata27322
31. mar 2024

Ahojte baby, vedeli by ste mi poradiť najlepšiu čiernu/ modročiernu farbu na vlasy? Na modročiernu som prešla len z dôvodu, že po farební vlasov klasickou čiernou som mala červené odlesky a moc sa mi nepáčia, no aj teraz ak farbím na modročierno, tak ich mám. Neviete mi poradiť, čo na červené odlesky? Alebo nejakú kvalitnú farbu ktorá naozaj dlhé vydrží a nebude sa vymývať po mesiaci? Ďakujem krásne 🙂🙂

claudaia
31. mar 2024

@renata27322 ahoj. Odporúčam profesionálne farby, vieš si zakúpiť aj na doma na www.stylovaakrasna.sk od značky Nirvel je odtieň 1.6 nodročierna a 6% peroxid k nej. Apre oživenie farby medzi farbením, pre predĺženie farby farebnú masku dávať bud Black od Nirvel alebo mam skúsenosť aj s Tonika 1.0 čiernou.

nika_val
31. mar 2024

Ja mam rovnaky problem.. farbím na čierno už 2rok a nenašla som farbu ešte čo by ma zbavila tych odleskov.. 🙈
A skúšala som aj modročiernu, aj rôzne značky profesionalnych farieb a dokonca aj drogerkove farby..
Zrejme máš rovnaky problem ako ja že máš príliš vela červeneho pigmentu vo vlasoch a ten stále preráža, treba na to správnu farebnú neutralizaciu zvoliť ale do dnešneho dňa som bola lenivá si to poriadne preštudovať že akou farbou presne odstrániť tie červene odlesky 🙈🤦‍♀️

renata27322
autor
31. mar 2024

@nika_val ja som študovala už, no k ničomu som sa poriadne nedopátrala😅skúsim zájsť kaderníčke, nech mi namieša farbu čo presne padne mojim vlasom, uvidíme, či pomôže to 🙈

nika_val
1. apr 2024

@renata27322 lenže ja som kaderníčka síce len vyučená a nevenujem sa tomu ale aj tak viem čo treba len som nehladala presné produkty na to 🙈😁😁
Ale ano treba namiešať čiernu farbu spolu s pigmetom na neutralizaciu červenej - čo je zelená a zelená v kaderníckej praxi znamená šedé a ash odtiene
Len som ešte nehladala konkretne produkty na to že čo primiešať k tej čiernej farbe 😀

claudaia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
claudaia
1. apr 2024

@nika_val ako som spomínala Nirvel farby, robíme s nimi aj v kaderníctve tak tu je aj zelený neutralizátor M.3, ktorý sa pridáva na potlačenie červených tónov.

nika_val
1. apr 2024

@claudaia ďakujem pozriem sa na to
Ako som ja pisala že bola som leniva hladať značku ktora ma presne toto
Teraz viem čo rovno pozrieť
Ďakuemm