Farbenie vlasov na modročierno

renata27322
15. mar 2024

Ahojte, už pár mesiacov si farbim vlasy na modročiernu, no asi po mesiaci mám už červené odlesky a vôbec nie sýtu farbu na vlasoch, viete mi poradiť čo robiť aby farba vydržala dlhšie? Ďakujem 🙂

justxme
15. mar 2024

Chvíľu som tiež farbila čiernomodrou a mne často nevydržala ani mesiac. Niekedy už po dvoch týždňoch boli niektoré časti vymyte a to som skúšala.aj šampón na farbené vlasy, aj oplachovat chladnejšou vodou. Horšie už boli asi len farbené na červeno.

mikasa_ackerman
15. mar 2024

@renata27322 neumývať si vlasy teplou vodou, nájsť si nejaký dobrý šampón, ktorý bude farbu udržovať, neumývať si vlasy často, akú presne farbu používaš?

renata27322
autor
15. mar 2024

@mikasa_ackerman používam od Loreal, vlasy si umývam raz týždenne a šampón používam buď Elseve na ochranu farbenych vlasov alebo Kerastasé na farbené vlasy

renata27322
autor
15. mar 2024

@justxme červenú som už tiež mala a ta bola fajn, len táto modročierna mi vybledne asi po mesiaci a potom to už nie je pekne, už aj odlesky mám červené. Predtým som farbila klasickou čiernou ale zmenila som na modročiernu práve kvôli tým červeným odleskom

mikasa_ackerman
16. mar 2024

@renata27322 a umývaš si vlasy studenou vodou?

renata27322
autor
16. mar 2024

@mikasa_ackerman umývala som teplou, ale skúsim zmeniť na vlaznu až studensiu