Kanekalon kučierky

ada7777777777
29. apr 2023

Zdravím....ake sú vaše skúsenosti s kucierkami kanekalon?Nezanechaju totálnu spúšť na vlasoch?

minka201
29. apr 2023

@ada7777777777 Prečo si myslíš, že to zanechá spúšť na vlasoch? 🙂 Mne sa tieto umelé vlasy dali bez problémov vypliesť a oddeliť od pravých 🙂

bela30
30. apr 2023

@ada7777777777 Mala som, stacilo nikdy viac. Vydrzala som v tom asi 11 dni. Svrbela ma hlava, zle sa mi na tom spalo, po par dnoch to bolo pomotane a nevyzeralo to dobre a to nehovoriac o tom, ze mi to robila 5 hodin a prijemne to teda nebolo uz ku koncu, kedze to musi poriadne stahovat tie vrkoce na tvojej hlave a potom prevliekat cez to tie umele kanekalonove "vlasy". A proste to na tej hlave vidno, ze je to umele plus pocitaj s tym, ze ked si to das potom dole, vypadne to kvantum vlasov. Ja som mala rozpustene vlny kanekalonove urobene.

ada7777777777
autor
5. máj 2023

@minka201
Mam dosť problémové vlasy a bojím sa,že si totálne narusim korienky

ada7777777777
autor
5. máj 2023

@bela30 takže si mala tie kučery také strapaté?tohto som sa obavala, nech nevyzeram ako pokazená babika

bela30
5. máj 2023

@ada7777777777 Prve dni to vyzeralo fajn, no potom uz nie. Vidno, ze tie vlasy su proste umele, ked sa to pomota alebo na slnku.

ada7777777777
autor
5. máj 2023

@bela30 och joj mam otrasne vlasy...tešila som sa na pozit zmenu

bela30
6. máj 2023

@ada7777777777 Uprimne, pokial mas problem s vlasmi, potom radsej zainvestuj do predlzenia v salone alebo nejakych clip in vlasov. Kanekalon by ti vydrzal v dobrom stave max.dva tyzdne, ono sice uvadzaju, ze viac ale keby si chcela dlhe a kucerave tak o tom pochybujem, ja mam dobre vlasy a dodnes neviem, na

co som si ho dala na hlavu 😁 ale tak kazda skusenost je skusenost, uz viem, ze by som do toho nesla, tym ta samozrejme nechcem nejako odradit, len ti pisem moju skusenost, mozno ty by si s tym bola spokojna a pokial by ti nevadilo, ze sa musis o to specialne starat a ma to kratku vydrz a vysoku cenu, potom to vyskusaj, je to len a len na tebe.

ada7777777777
autor
8. máj 2023

@bela30 ďakujem za radu...už som si objednala radšej clipy z pravých vlasov.to by malo pekne vyzerať a nezaťažuje mi to vlasy

nella7
26. okt 2023

O vlasy z kanekalonu sa treba starať, keď sú napletené. Ako píšete je to umelý vlas. Kľudne sa môže aj umyť a je potrebné použiť aj prípravky, aby nevyzerali vlásky tak sucho...Napríklad olejčeky viem že sa dávajú. Tak isto aj na pokožku sa dáva olejček aby nesvrbela...Inak myslím že takéto vlásky sú super zmena. Môžete experimentovať koľko chcete. Nebude sa vám to páčiť, dáte dole...

barborachors
16. apr 2024

vlasy pomotane z kanekalonu su preto, lebo:
1. bol pouzity nekvalitný kanekalon, drsný a tvrdý (nakoľko sú ovela lacnejsie ako tie kvalitné, tak viem o tom svoje)
2. bola nesprávna starostlivosť o nadpojene kučery, zlé umývanie vlasov, dodatočne a zbytočné nanasanie prípravkov do zapletených copikov
Kvalitný a dobre spravený účes z kanekalonu a kvalitné poučenie o nosení a starostlivosť klientky nikdy neurobí paseku s vlasmi, aká sa tu opisuje. Naopak, je to velmi pohodlný sposob aplikacie a nosenia účesu, ovela viac ako klasické inw metódy predlzenia vlasov v beznych salónoch, ktoré su nekrestansky drahe a ovela viac zatazuju korienky (nakolko klientka ma tie vlasy dlhé mesiace a chodi na prepojenie), kanekalon ja svojim klientkam doporučujem nosit max 4-6 tyzdnov práve z titulu rastu vlasu a zatazenia hlavy uz odrastajucimi pramenmi.