Kolagén od Venira

24radka
13. jan 2023

Dobrý den uvažujem nad kúpou kolagenu pozerala som zatiaľ veniru a Dermacy má niekto reálnu skúsenosť ??

slovenka753
14. jan 2023

chod do lekarne a kup tam. Je lacnejší a kvalitnejší.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bluemoon24
14. jan 2023

@24radka inca collagen, zeen collagen, collavio - to jsou kvalitni kolageny, do kterych se oplati investovat.

dominika1922
14. jan 2023

@24radka ja užívam od veniry už vyše roka aj kolagén aj vitamíny a som spokojná. Aj sa mi k tomu vyjadrila jedna slečna ktorá si vyrába vlastnú kozmetiku atď že táto značka má perfektné zloženie. A napr. Ak zo 4 dní vynechám kolagén tak už mi pri väčšej zaťaží nepríjemne puká. Ale každý podla seba

nika_val
14. jan 2023

Pri kolagene pozeraj aku davku kolagenu maš na jednu davku..
Najlepšie je mať okolo 8000 - 10 000mg
Venira ma premium kolageny a tie maju tych 8000 ich klasicke kolageny maju iba 4000
Ten Dermacy ale zase iba premium má 7000mg na jednu davku.. no je to take ze menej ale ešte z tych lepších..
Inca kolegen 1 vrecko iba 3000mg to je zle
Zeen colagen to som nikde pre istotu ani nenašla uvedené takže to nič
Collavio má 5000mg to je tiez taky stred..
Tie čo si ty spominala patria k tým lepším.. ak vyberieš ich premium radu
Pozri ešte dr. Max collagen drink ten má až tych 10 000 mg na jednu dávku

nika_val
14. jan 2023

A ešte som našla tento.. ten ma tiež super zloženie

24radka
autor
17. jan 2023

@dominika1922 ďakujem za reálnu skúsenosť 🙂

24radka
autor
17. jan 2023

@nika_val ďakujem za info 🙂

nika_val
17. jan 2023

@24radka ja som si tak podla recenzii a reklamy objednala slávny Queen kolagen .. užívala som pravidelne podctivo aj vo vyšších davkach zo začiatku ale po dlhšom užívaní som nevidela žiadne zmeny.. v ničom..
Tak som googlila a zistila že Queen má len 4000mg v jednej davke a ze ideal je od tych 8000- 10000 mg tak mi bolo hned jasne že som kupila len reklamny shit a že prečo to nič nerobí mi bolo hneď jasne

24radka
autor
17. jan 2023

@nika_val tiež som ho už mala v košíku ale potom že ešte počkám ale objednala som od nej CBD tak som zvedavá 😀ja v tom.tiez neviem chodiť takže tiež som nevedela no už budem vedieť objednala som.si ten od veniry nakoniec tu 8000 tak som zvedavá 🙂

nika_val
17. jan 2023

@24radka mne ten queen ani nechutil (mala som malinový) za mňa hnusna umela chuť
A ešte mi aj tažko od žaludka z neho bývalo..
Ja pokukujem po venire už dlho aj kolegen ak vitaminy ale po tej skusenoti z queen kolagenom sa neviem nejak dokopat do objednavania ďalšieho 😁

24radka
autor
17. jan 2023

@nika_val tak to verím 😀 no ja som fakt zvedavá či uvidím nejaku zmenu ( barsby ) 😀 dám ty potom echo 😀

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika_val
17. jan 2023

@24radka jasné daj vedieť tak po mesiaci či nejake zmeny sú 🙂

@jabadabadu poväčšine ano.. kedže firmy v dnešnej dobe na obal daju napis kolagen a všetci za tym idu potrhať.. ale to že toho kolagenu tam nie je dostatok tak to si nikto tym malym pismom vzdadu nevšimne ..
To bol on moj pripad..nechala som sa obalamuniť super reklamou .. dnes už viem že treba sledovať skôr tie male pismenka vzdadu ako pekny obal a recenzie (ktore majitelia eshopov aj tak premazavaju a nechavaju tak len tie dobré)

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz