icon

Má niekto recept na domáci samoopaľovák?

avatar
nivuska
Včera o 10:35
avatar
katkaseiner
Včera o 10:45

no to som zvedava... 😝

avatar
martinmmartin
Včera o 10:57

Exkrementy jezka su velmi tmave a stále.....

anonym_75af12
Včera o 11:07

@nivuska to existuje? Nejaký výluh orechových listov? Či?

anonym_8c8698
Včera o 11:10
@martinmmartin

Exkrementy jezka su velmi tmave a stále.....

@martinmmartin Ale musia byt zbierane za splnu mesiaca.

avatar
zobaka
Včera o 12:47

ja cosom bola na prirodnom nastreku tak to bol cukor s avokadom, ale doma by som toto nevyrabala, kvoli flakom

avatar
niekto2hy
Včera o 13:15

Nafta,kedysi sa pouzivala.

avatar
martinmmartin
Včera o 13:27
@niekto2hy

Nafta,kedysi sa pouzivala.

@niekto2hy Omyl, poldeci nafty sa pilo u nas v senku na zaverecnu aby potom nikto policajtom nenafukal. To co myslis ty je surova ropa akebo mazut z parnych lokomotiv

avatar
niekto2hy
Včera o 18:33
@martinmmartin

@niekto2hy Omyl, poldeci nafty sa pilo u nas v senku na zaverecnu aby potom nikto policajtom nenafukal. To co myslis ty je surova ropa akebo mazut z parnych lokomotiv