Má niekto recept na domáci samoopaľovák?
Včera o 10:35
anonym_8c8698
•
Včera o 11:10@martinmmartin
Exkrementy jezka su velmi tmave a stále.....
@martinmmartin Ale musia byt zbierane za splnu mesiaca.
ja cosom bola na prirodnom nastreku tak to bol cukor s avokadom, ale doma by som toto nevyrabala, kvoli flakom
@niekto2hy
Nafta,kedysi sa pouzivala.
@niekto2hy Omyl, poldeci nafty sa pilo u nas v senku na zaverecnu aby potom nikto policajtom nenafukal. To co myslis ty je surova ropa akebo mazut z parnych lokomotiv
@martinmmartin
@niekto2hy Omyl, poldeci nafty sa pilo u nas v senku na zaverecnu aby potom nikto policajtom nenafukal. To co myslis ty je surova ropa akebo mazut z parnych lokomotiv




no to som zvedava... 😝