Mastné vlasy a lupiny

9. feb 2024

Caute, mam otazku … ked mam mastne vlasy tak mam pri korienkoch akoby mini lupiny - uplne drobne ze ich vidno len ked sa nato sustredim .. da sa to povazovat za lupiny alebo to ma kazdy pri mastnych vlasoch? Alebo inak povedane, je tu niekto kto ked ma vlasy suce na umytie nema tam ani jednu malu bielu bodku? lebo stale neviem ci sa toho da zbavit na 100%. Inak ma hlava nesvrbi ani nic.. 🤷🏼‍♀️

pribinak
9. feb 2024

Seborea?

autor
9. feb 2024

skor nieco taketo:

isis234
9. feb 2024

Z DM ky šampon proti lupinám. Oplachuj si po umytí octom,,,,striedaj s materinou dúškou

koniarova
10. feb 2024

Máš krásnu farbu vlasov. Ja mám podobné lupiny. U mňa je jediné riešenie umývať si vlasy každý druhý deň.

autor
10. feb 2024

@koniarova to nie je moja fotka to som nasla na nete ale dakujem lebo naozaj mam taku farbu 😂.. no umyvam kazdy druhy den a prave to ma stve … uz 4roky nepouzivam sampony so sulfatmi … umyvam si vlasy mydlovymi orechmi .. vlasy ziskali na kvalite a aj menej vidno mastnotu , predtym som dokazala mat mastne kludne aj rovnaky den ako som ich umyla .. len teraz mi k stastiu chyba len to aby vydrzali dlhsie bez umytia. Skusam aj precesavat s kefou s diviacimi stetinami aby sa maz presunul na cele dlzky aby sa nepotrebovali tolko mastit.. ale akurat mi viac vyjdu von tie lupinky tym ze narusim tu kozu tym cesanim 🤦🏼‍♀️

gvenduska
10. feb 2024

Skúste nizoral