Parfém Kurkdjian

5. aug 2023

Ahojte, minule som vonku zacítila tak krásny parfém, že som sa baby musela spýtať, aká je to značka. Ona ale vyslovila názov, ktorý som nikdy nepočula. Keďže som nechcela vyzerať ako teľa, nepriznala som, že netuším, čo je to za parfém a vlastne ani čo povedala haha. Potom som cez youtube podľa výslovnosti hľadala, čo by to mohlo byť. Vyzerá to tak, že povedala Kurkdjian. Máte s ním skúsenosti? Ešte som tak krásny parfém necítila, normálne to bolo jak magnet. Neviem ale ktorý to mohol byť, nakoľko má značka viac parfémov. Neviete kde by sa dali vyskúšať? Majú ho aj v kamenných obchodoch?

zuzana76
5. aug 2023

podla popisu vyzera dobre ten parfem

zuzana76
5. aug 2023

mohol to byt aj Baccarat Rouge 540

bluemoon24
5. aug 2023

Jedine v nejakych extra drahych muzes vyzkouset, muzes si tester i objednat, myslim, ze stoji 50€ cca (tester). Baccarat Rouge 540 je nejoblibenejsi.

muchotrafka298
5. aug 2023

Najvacsi hype je u nas okolo vone Baccarat Rouge 540. Znacka ma parfumov viac. U nas sa neda kupit, mozes si na ceskom webe Ingredients Store objednat vzorky. Nie su lacne a ked si neskor u nich objednas parfum, odrataju Ti cast ceny za tie vzorky. Ja by som si to na Notine, Vivantise, Elbino nekupovala. Povod ich tovaru je nejasny a tiez beru stare vonavky z roznych skladov.

lizatko1009
5. aug 2023

Mam ho na posunutie, kamoska mi ho dala na predaj, kupila a nesadol za 120e 50 ml

skakalka17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
woman777
9. apr 2024

parfen.sk
Mala som od nich aj spomínaný-napodobneninu Baccarat Rouge540,vieš si u nich objednať aj vzorku,aj malý cestovný,50ml,100ml.