Parfum Maison Francis Kurkdjian - Baccarat Rouge 540

majunka0200
2. aug 2023

Ahojte baby práve min prišiel parfum ktorý ste mi mi poradily ako s najlepšou vydržou a silnou vôňou. Ale opak je pravdou vôňa vôbec nie je silná. Kúpila som od jednej baby na facebooku parfum ktorý ona predáva neviem možno ju poznáte aj vy parfum sa vola Baccarat by marcys. Ta vôňa sa mi hrozne páčila tiebktoreho mate tak viete a myslela som teda že s toho názvu to bude rovnaká vôňa ale vôbec sa tie 2 vône nezhodujú ani náhodou.

jamimo
2. aug 2023

@majunka0200 ale baccarat by marcys nie je Maison Francis Kurdjian Paris. Asi preto nemôže byť vôňa identická a taká akú si očakávala.

majunka0200
autor
2. aug 2023

@jamimo
@jamimo ja som myslela podľa toho názvu by mohli byt nejako totožné

aylinn
2. aug 2023

@majunka0200 nie ona vytvorila iba napodobeninu. Original stojí 300€

luccija
2. aug 2023

@majunka0200 ako môžu byť totožné s iným názvom?takúto vonavku by som kupovala iba cez overenú stranku

jamimo
2. aug 2023

@majunka0200 najlepšie kúpiť tu...originál
https://www.franciskurkdjian.com/eu-en/p/baccar...
táto vôňa je tak často "fake", aj na bazoši za 20-30 € tak to je úplne mimo realitu, nečakala by som zázraky

majunka0200
autor
2. aug 2023

@aylinn ja viem mam doma originál s oficiálnej stránky objednanú len nijako sa vône nepodobaju. Preto som kúpila najprv tu podobnú aby som nevýhodila kopu peňazí zbytočne

elisabella
2. aug 2023

@majunka0200 ahoj, skus od ariana grande-cloud, vonia tak isto (mam aj original).

laurita285
2. aug 2023

Určite, fejk rovnakej kvality, vone aj výdrže 😀

majunka0200
autor
2. aug 2023

@laurita285 kupovala som z oficiálnej stránky a pochybujem že oficiálna stránka ma nejaké fejkove parfumy

aylinn
2. aug 2023

@elisabella Tak cloud okolo Baccaratu ani nešiel veď to je sladká vanilková vôňa , ale všimla som si že veľa ľudí ju k tomu prirovnáva , podľa mna to je odveci.

@majunka0200 keď napodobeninu tak jedine z krasnevone.sk

elisabella
2. aug 2023

@aylinn to ano, cloud je sladsi a viac mladistvy, ale ja som bola v soku, ake su si podobne..Asi co nos, to nazor🙂

aylinn
2. aug 2023

@elisabella ale dobre že si to spomenula lebo som úplne zabudla že som si ho chcela kúpiť 🤣

elisabella
2. aug 2023

@aylinn aspon usetris😀

luccija
2. aug 2023

@aylinn ty si kupovala z tej krásnej vone?
Baccarat tam má veľmi zle recenzie ja som počula, že v Retre v Ružinove je predajňa s napodobneninami a vraj sú veľmi dobre aj Baccarat

aylinn
2. aug 2023

@luccija nie ja mám original , ale mama má odtiaľ a podľa mňa je super , hlavne za tu cenu aj keby bol zlý tak ma to nebolí. A dá sa tuším aj vzorka objednať niesom si istá.

ajajaj00
2. aug 2023

a krabicka k tomu bola aka?

ajajaj00
2. aug 2023

podla tvojej prilozenej foto ide o ine parfumy vsade to uz fejkuju original je len jeden mam ho a vydrz vone je 👍🏻ale to sama vies ked pises ze ho mas

oliverceky
2. aug 2023

@elisabella Cloud je 👍

majunka0200
autor
2. aug 2023

@ajajaj00 veď to áno všade sú fejky parfumov najlepšie kúpiť s oficiálnej stránky

milanemila
28. aug 2023

Kedysi to bol channel no.5 (kt mne extremne smrdi 🙈), teraz baccarat rouge 540 🙂 baby neviete poradit, maju ho niekde aj na ovonanie. Tolko chvaly som pocula, ale neobjednam si vonavku za 600e bez ovonania.

veronika2021
1. sep 2023

@milanemila vo Viedni napr pri Kirche St.Peter v centre je mala parfumeria len s top parfemami,tam najdete ovela lepsie ako nejaky Baccarat 🙂 (ten tam samozrejme tiez maju…) a hlavne je veeelmi mala sanca,ze ucitite Vami vybrany parfem na niekom inom,plus nie kazdemu ten parfem sedi,treba dat na kozu,pobehat po vonku a aspon za 15 min popripade aj viac sa vratit do obchodu.

oliverceky
8. sep 2023

@jamimo
@aylinn Prosím vás,ktora je tá originál?

jamimo
8. sep 2023

@oliverceky rozdiel je eau de parfum a extrait de parfum. Ja som mala eau de parfum...

jamimo
8. sep 2023

@oliverceky ešte ma napadlo, skús kontaktovať túto babu, povie ti rozdiel, môžeš si objednať aj odstrek.
https://katkaparfumery.sk/znacka-produktu/maiso...

oliverceky
10. sep 2023

@jamimo silnejší je extrait alebo EDP?
Katkaparfumery má isto originál?
Vďaka

jamimo
10. sep 2023

@oliverceky extrait je ževraj silnejší. Pokiaľ viem, táto stránka predáva originál. Ak nemáš istotu, objednaj odstrek, vyskúšať ako vôňa s tebou súznie, vyvíja sa.

oliverceky
11. sep 2023

@jamimo ďakujem krásne!

aylinn
11. sep 2023

@elisabella musím sa ti takto verejne ospravedlnit 😂 dnes som bola čuchať cloud v Dm a fakt som tam na začiatku cítila trochu toho baccaratu!! 🙇🏻‍♀️

milanemila
13. sep 2023

Objednala som si na vyskusanie odstrek zo atranky vyssie a teda mne je z tej vone normalne zle 🙈 Stranku inak neodporucam, lebo som to z balicka vytiahla ulepene a vylievajuce sa, nejako nepasoval ten vrchnacik alebo bol zle zatvoreny.

luccija
13. sep 2023

@milanemila z ktorej Katkaparfumery?