Problém s make upom

19. sep 2023

Preco mi moze makeup zliezať z brady ? Používam loreal a vždy, keď si ho dám na tvár tak z brady zlezie a zanechá fľak. Vždy si pod makeup zvyknem dávať ešte hydratacny krém.

rebrambora
19. sep 2023

Krem, primer a zapudrujes?

mima73
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenuska9999
19. sep 2023

A robíš si pravidelný peeling ? Aj základ pod make up je dobré používať. Ja používam Alcinu modrý

siera_springs
19. sep 2023

Neviem tieto odpovede su mimo podla mna. Neries bazu pod make-up ani primer. To su vymyslene produkty, ktore zeny nepotrebuju (radsej serum a tonikum pouzivaj). Zakladom je KVALITNY make-up a kvalitny krem, ktory aplikujes pod make-up.
UZASNY, kvalitny a nie drahy krem je Hydration station od Geek and Gorgeous. Nedam dopustit!
A kvalitny make-up je tento od znacky Missha. Ma perfektne krytie a nezlieza. Pre bledule na zimu odtien 21. Missha je inac korejska kozmetika, v DMke ju nezozenies.

seag
20. sep 2023

Toto sa ti deje pretože máš pravdepodobne dehydratovanú pleť. Ako je vyššie uvedené Geek and Gorgeous má vynikajúce krémy za tých 10-12 eur stojí zato vyskúšať 🙂 večer si skús dať hydratačnú plátenú masku od garnier a uvidíš, že make-up prestane na
druhý deň mapovať. Poprípade skús zmeniť make up s iným zložením. Mne sa tiež stáva, že v zime mi sedí iný, v lete iný a ten, ktorý nefľakatil zrazu fľakatí.