Sérum na mihalnice

27. okt 2023

Ahojte, máte niekto reálnu skúsenosť s nejakým produktom ktory vám pomohol s rastom mihalnic?
Ricínový olej pouzivam už dlho, každý den, sú hustejšie ale že by to nejako extra pomáhalo sa mi nezdá. Ďakujem!

jablon_katka
27. okt 2023

Tak pises, ze su po tom oleji tie mihalnice hustejsie, tak to asi pomaha, no nie? 🙂 Priznam sa, ze mne serum absolutne nepomohlo, len co som sa vytocila, lebo som stratila kopu casu aj penazi zan. Ozaj zbytocna investicia 🙂 Ziadny rozdiel tam nebol, proste nic, ani naznak.

autor
27. okt 2023

@jablon_katka Ano Ano sú hustejšie, ale ide mi hlavne o tu dĺžku 😁 tam rozdiel moc nevidím.

alesia
27. okt 2023

Hairplus od Facederma. Funguje, samozrejme len pocas používania. Keď prestaneš, po kratkom čase sa vrátia do pôvodneho stavu.

domiklik
27. okt 2023

Revitalash

autor
27. okt 2023

@alesia kolko vydrží to jedno balenie plus mínus neviete ?

90909
27. okt 2023

pocula som, ze cca rok

alesia
27. okt 2023

tak tristvrte roka v pohode, najprv som si davala kazdy den, potom uz len na udrzanie tak 2x do tyzdna

sandrittka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkalili
3. nov 2023

Hairplus. Neverila som, ale vážne pomohlo. No treba byť trpezlivý, ja som začala vidieť výsledky cca po 2mes každodenného používania.

zvrovs555555
9. nov 2023

Lashcocaine odporucam, doteraz som mala malicke rovne mihalnice pouzivam 2 mesiace a su hustejsie a aj predlzene

bubacik2
10. dec 2023

Určite Hairplus od Facederma, mihalnice som mala ako umelé, teraz som ho začala používať opäť 🙂

wanduska327
10. dec 2023

Odkiaľ a akú značku toho oleja prosím ťa používaš