Top parfum

27. jún 2022

Dievčatá .... Prosím ,už som zúfalá 🙈🙈😱😱🤯🤯 ... Poraďte mi prosím nejaký TOP TOP TOP parfum ,ktorý vydrží maximálne dlho voniat, je svieži, zvodný ,ženský ,na cene až tak nezáleží ,ale zase cenu ako za baccarat ,hmm na to nemám 🤣🤣 ... Kúpila som si naposledy na recenzie Carolina Herreru food girl ,je to krásna vôňa to naozaj, ale ja ju proste asi za pol hodinu necítim už.... Kupovana normálne v parfumerke... Ďakujem vám ❤️

anonym42
27. jún 2022

Ja mám rada vône od Ariana Grande, konkretne Thank u next.. alebo od Nina Ricci

pukina
27. jún 2022

Za mna moja top vonavka bola Black Opium, lepsiu som zatial od nej nenasla

simona1306
27. jún 2022

spravne je to tak, ze ty parfum zo seba citit ani nemas. Ak zo seba parfum citis, znamena to, ze ti nesadol a nesplynul s tvojou pokozkou. Skus sa spytat blizkych alebo kamaratov ci z teba citia vonu a potom uvidis. Ak mam poradit nejaky dobry parfum, za mna topky : Lancome, La vie est belle, Chanel Gabrielle , a Gucci Bloom.

kuriatkocervene
27. jún 2022

Versace bright crystal ... túto vôňu mi chválilo už veľa ľudí, že pekne voniam 🙂. Ešte som dostala pochvalu sem tam na rebel fleur od Rihanny.

autor
27. jún 2022

Ďakujem ,z menovaných som už mala skoro všetky ,až na Chanel gabrielle 🙂 ... Veľmi sa mi páči Coco Chanel madamoiselle ,len je z tých drahších ...
@simona1306 to ma nenapadlo, skúsim sa opýtať a uvidíme... Ďakujem 🙂

karolin99
27. jún 2022

Mne sa veľmi páči a je veľmi dobrá ariana grande cloud

rous777
27. jún 2022

Ja mám dlhoročnú skúsenosť s parfumom od quatre Boucheron je to neskutočne luxusná vôňa, veľa ľudí pochválilo, priateľ vraví že ju cíti ešte aj na uteráku či postelnom prádle 👍😊

petronellla87
27. jún 2022

Najkrajši parfum na svete je od Chanel - Madamoiselle❤️

simona1306
27. jún 2022

vyskusaj, uvidis. Osobne nie som zastanca nazoru, ze co je drahe je aj dobre, ake pri parfumoch sa mi to nejak potvrdilo. Dolezite je aj pozerat na to, ci kupujes parfum, parfumovanu vodu alebo toaletnu vodu.

autor
27. jún 2022

@rous777 tak o tejto som ešte nepočula ,určite pôjdem vyskúšať 🙂 vďaka
@petronellla87 áno aj mne ,písala som vyššie ,len tá cena je neskutočná :D .. mala som vzorku a láska na prvý pohľad tiež

autor
27. jún 2022

@simona1306 presne. Áno to dávam ,toaletky vôbec nekupujem,

simona1306
27. jún 2022

a co sa tyka aj ten chanel vone, je to palka za parfum ale je to aj kvalitka. Bola to moja vysnena vona z prvej vyplaty, a teda vydrzala mi vyse roka , a to som ju pouzivala denne , stacil jeden strek na krk, jeden na zatylok a teda vonu zo mna citili aj vecer po sprche. Pre zintenzivnenie vone mozes aj jeden strek dat na hreben a ocesat vlasy 🙂

athom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beataxxx
27. jún 2022

Za pomerne dobre ceny sú Versace parfumy, Versense je ľahká letná vôňa a nevyprchal, teraz mám Dylan blue light, ten je tiež super, kupujem v elnino, sú spolahlivi

lilyianka
27. jún 2022

Tiež mám good girl,dokonca aj telové mlieko. Áno tiež to po case necítim,ale viem,že parfum stále pôsobí. Najnovšie mi muž kúpil Armani -Sí a veľmi prijrmna vôňa. Za mňa naj bola vôňa Guerlain Insolence, ale už sa nevyrába. Avšak vhodná na zimu,keďže je veľmi ťažká

maminkadeticiek
27. jún 2022

Ale aka?svieza,ovocno kvetinova,alebo korenista,nevadi ti sladkasty podton?To su zakladne informacie aby sa ti dalo trafit do noty.

zuzzinka
27. jún 2022

Ja mam rada vone aj take nie uplne komercne, co pozna kazdy. Skus aj Clinique - Happy heart. Asi nenajdes uplne vsade..ale je perfektna. je jeden z mala parfemov, ktory som si kupila este raz. 🙂

danica2711
27. jún 2022

všetky ozaj kvalitné parfumy vydržia dlho a všetky sú drahé. Lacíky vyprchajú skôr

k0l0b3zka
27. jún 2022

Jimmy Choo - For Woman.

pinaofina
27. jún 2022

Cartier - La Panthere
YSL - libre
Obe výrazné, ženské, sexy

rous777
27. jún 2022

Ďakujem,treba vyskúšať a momentálne je cena priateľna za takú luxusnú vôňu, dá sa kúpiť 100ml do 40€ a 50ml okolo 22€ podľa mňa super cena ☺️👍💯

majlo1234
27. jún 2022

Le labo a ich santal33, najlepsia vonafka na svete😍

daeen
27. jún 2022

Poradte sa radsej v skupinke Vonias, voniam, voniame... Mnohe z uvedenych maju od kriteria "sviezi parfem" na mile daleko. 🙂

vevesh
27. jún 2022

Ja nosim dlhe roky od givenchy organza. Len je kvetinovo-orientalne ladena (menej svieza). Ale citit ju velmi dlho a je nezamenitelne charakteristicka.

mishka81
27. jún 2022

@daeen tiež pozerám že chcela sviežu vôňu a v radách sladké zbrane hromadného ničenia ako LVEB a Black ópium 🙈

river_song
27. jún 2022

Ja mám momentálne Ermanno Scervino - Tuscan Emotion a tá mne vonia krásne sviežo, čisto, ale nie citrusovo.. Pani v parfumerke ma sice presviedcala ze to az také svieže neni, ze je to skôr ťažšia vôňa, ale mne sa nezda, aj svokre to voni sviežo.. 🤷 tie vône su proste velmi subjektivne, kazdemu asi voni všetko možné inak.. parfumy vonaju ale vseobecne dlhsie ako toaletne vody

leuska0910
27. jún 2022

Milujem Armaniho My way😍

modraslamka
27. jún 2022

@petronellla87 naj♥️

kate9999
27. jún 2022

@karolin99 Súhlasím 👍

simonka77
27. jún 2022

Tiziana Terenzi - Arrakis alebo Tabit (táto vydrží aj dva dni)
Ellie Saab - čokoľvek
Chaugan La Rosée des Jardins d´ Ispachan