Trápi ma, že vyzerám nahnevane a nepekne

29. feb 2024

Ahojte. Dlhšiu dobu ma trápi, že sa tvárim počas dňa ako kapusta, gialim, vyzerám nahnevano, nasrato,.škaredo aj keď v tom danom momente nemám také pocity....veľa ľudí mi to už aj vraví, žiaľ ja si to neuvedujem. Co mam spraviť? Ľudí to odrádza, čo sa ani nečudujem... mňa to mrzí lebo chcem nadväzovať vzťahy a nie ze sa ma ľudia boja...

roja01
29. feb 2024

Mysli na pekne veci a usmievaj sa. I to sa da naucit.

domkakvet
29. feb 2024

Da sa to natrenovat.

autor
29. feb 2024

A ako prosím?

lauriinkaa
29. feb 2024

Ja tak vyzerám od malička, toľko prezývok som vďaka tomu mala.. už to neriešim.. ale musela som sa zasmiať, keď som takto náhodne stretla moju sestru ( trochu sa podobáme), bola zamyslená a nevidela má, no vyzerala ako vražda 🤣🤣 keď som si predstavila, že tak vyzerám aj ja, reálne som sa z chuti zasmiala. Zvykneš si na to.. my sme tento ,, priateľský " výraz tváre zdedili po ockovi a teda, každý frajer sa ho bál 😁

deti95060810
29. feb 2024

nemáš náhodou už vrásky? aj tie to vedia spraviť - človek vyzerá nahnevano...
treba to riešiť na klinike krásy - na mk je skupina ktorá sa tomu venuje.
plastická chirurgia a estetická dermtol.

bloger
29. feb 2024

Spomeň si na nejakú vtipnú hlášku. Môže to byť dieťa alebo milovaná osoba. A snaž sa jednoducho viac usmievať. Hoci aj bezdôvodne.

autor
29. feb 2024

@deti95060810 mam len také tie bežné, mam 30 rokov.

6mia6
29. feb 2024

Hovorí sa tomu permanentne nasratá. Ja mám tiež takú tvár. Pritom sa nonstop smejem. Vyhľadávam veselých ľudí. Ale zas keď idem po ulici sama tak sa tvarim neutrálne a to je ten nasratý xicht. Asi. 😂😂 A je mi to jedno. S kým chcem nadviažem kontakt a pri prvej vete presvedčím, že zdanie klame a s kým nechcem nadväzovať kontakty toho odstrašim ani o tom neviem. 😀

sovica
29. feb 2024

@autorka Musíš sa vedome snažiť to zmeniť. Keď ráno odchádzaš z domu, jemne nadvihneš kútiky úst a ideš. Skús myslieť na veci, ktoré máš rada, čo Ťa teší, mysli pozitívne atď. Jasné, že celý deň sa usmievať nedá, ale aspoň pri priamej interakcii s ľuďmi to skús zmeniť. Usmej sa, buď milá... A myslím, že pravdu má aj @deti95060810, taká hlbšia vráska hnevu medzi očami, padnuté/ochabnuté horné viečka, kruhy pod očami, zlý tvar obočia atď., to vie s celkovým výrazom tváre spraviť viac škody, ako osohu🙈

marca12
29. feb 2024

Musis sa len vedome usmievat,trenovat,mysliet na to,ze sa mas jemne usmievat a snad sa to naucis. Mam taku kamosku. Neznasala som ju,lebo vyzerala neprijemne,nasrato cista vrazda v tvari. Pritom ked prehovorila bola mila,priatelska. No ja som si stale myslela,ze je to len pretvarka. Az po rokoch som zistila,ze je to dobry clovek,zlate ziena a nejako som si na jej vyraz zvykla.

autor
29. feb 2024

@sovica spadnutie očné viečka nemám, ani vrásky hnevu iba keď zachmurim čelo vtedy, kruhy pod ocaki slabšie mám ci mam viac spánku ci menej sú tam, skúšala som aj rôzne korektory ale nikdy som ich nedokázala do stratena prekryť, podotýkam nie sú nejaké čierne alebo až moc výrazne. Tvar obočia mam rovný, nemám taky ten moderný tvar, mam ho rovnejsie ale kozmeticka mi povedala ze s tým sa nedá nič urobiť 😅 mam par jemný rovných vrások cez čelo alebo pri kútikoch keď sa usmejem, aj jemne fajčiarske vrásky a to nefajcim😃 ale nič extra viditeľné.

barborachors
1. mar 2024

Daj si upraviť obocie a celo - vela to spraví a tiez viečka a kútiky úst sa daju dvihnut, ze ti to zmeni vzhlad tvare.

domi2425
1. mar 2024

@6mia6 Presne aj ja. A to som si uz tolko krat vypocula ze vyzeram ako namyslena p*ca. 🤣Mne to je jedno, ako si napisala tam kde chcem tak to hned napravim, ale teda neviem si predstavit ze by som od rana chodila s uskrnom len aby som nevyzerala nasrato😄To by bolo asi viacej komicke taky divny uskrn ako nejakym sposobom atraktivne.

6mia6
1. mar 2024

@domi2425 presne