Koľko by ma stála plastika brady a odstránenie výzoru nahnevania?

Zodpovedané
6. mar 2021

Dobrý deň,

mala by som na Vás otázku ohľadom ceny za dva zákroky. A to zmenšenie brady, keďže som ju zdedila po babičke a ešte postupom času mi začali padať kútiky smerom dole.

Mám 39 rokov a v poslednej dobe mi mnoho ľudí povedalo, že vyzerám ako keby som bola permanentne nahnevaná. Keďže v mojom okolí nepoznám nikoho, kto by si dal podobný zákrok robiť, tak by som rada vedela koľko by ma približne vyšli tieto dva zákroky.

Chápem, že každý plastický chirurg má svoj cenník, no verím, že v nich nie sú až také rozdiely.

Koľko by ma stála plastika brady a odstránenie výzoru nahnevania?

Ďakujem

Dobrý deň,

práve naopak, sú veľké rozdiely, nie ani medzi lekármi ale skôr v odporúčanom postupe.

Sú "trvalé" aj dočasné metódy. Chirurgické s rezaním a šitím aj miniinvazívne s aplikáciou výplní aj botulotoxínov. Prípadne kombinácie tohto všetkého v rôznom poradí.

Cenovo sa pohybujeme od 200 eur do cca 2500 eur.

Nie každé riešenie vzhľadom na riziká a efekt je vhodné. No to sa nedá posúdiť bez osobnej konzultácie. Absolvujte ich viacero aby ste si urobili prehľad.