Trojkulma - akú máte?

5. máj 2023

Zvažujem kúpu trojkulmy ( neviem ako presne sa to vola 😃) a zaujíma ma, ako sa s ňou manipuluje- s obyčajnou si vlasy natočiť vôbec neviem takze toto mi príde jednoduchšie, keď je to niečo ako žehlička že sa tam vlasy len dajú a postupuje sa podobne ako s krepovačkou.. takze tie čo takúto kulmu máte poprosím vás o reálne skúsenosti, či je to takto 😃a akú značku máte
Viem že to robí len take jemne vlnky a to presne sa mi páči
Vlasy nosim vždy vyžehlené takze ju budem používať len príležitostne a nepotrebujem teda nejakú drahu..ale nechám si poradiť ak máte nejakú s ktorou ste spokojne 🙂

wishes
5. máj 2023

mam obycajnu lacnu z aliexpressu a dokonca dva druhy, som spokojna 🙂

autor
5. máj 2023

@wishes a vlasy sa do nej len dajú ako do žehličky a posúva sa dole alebo je treba ich obmotavat ako na klasickej kulme?🙂

wishes
5. máj 2023

ano kvazi ako klasicka zehlicka, len ma tie vlny… tam sa da aj vybrat pocet a velkost vln… posuvas to od hlavy smerom dole, neobmotava sa to… vyzera to fajn, ako plazove vlny… ja mam suchsie vlasy, takze mne ten uces vydrzi bez problemov cely den 🙂

stella03
5. máj 2023

@wishes nemáš link prosím ťa?

wishes
5. máj 2023

@stella03 zasielam screen, lebo mam appku… s touto som viac spokojna, skus vyhladat cez obrazok a pozriet, ci niektori predajcovia nemaju lepsiu cenu 🙂

stella03
5. máj 2023

@wishes ďakujem veľmi pekne 🥰