Účinná kozmetika

5. júl 2022

Poradte kozmetiku, ale tak aby nezruinovala moju penazenku.Ja sa mazem denne, ale výsledky minimalne, pouzivam kozmetiku bezne dostupnú v drogerii.Robim chybu ze pouzivam tieto výrobky z drogérie? Chcela by som mat krasnu plet,nakolko sa tej pleti fakt venujem aj rano aj vecer. Len výsledky minimalne...kde robim chybu? 😔😶😬

autor
5. júl 2022

Citala som ze korejska kozmetika je skvelá a oplati sa do nej investovat. Mate osobnu skusenost ? Prosim, poradte...chcem si dat plet doporiadku :(

levantinka
5. júl 2022

Jednoznacne odporucam vsetko od Kvitok - nasa slovenska prirodna kozmetika. Naozaj som lepsiu znacku nemala. Ale zase o telo sa treba starat aj zvnutra.

22betka11
5. júl 2022

nemusi byt chyba, ze ide o produkty z drogerie, niektorym to plne staci, mozno ich mas len zle nakombinovane resp. maju slaby obsah ucinnych latok alebo obsahuju nieco, co tebe skodi, tazko povedat, kedze nevieme, aka je tvoja rutina a co pouzivas...co potrebujes dat do poriadku? skus the ordinary alebo olival

autor
5. júl 2022

@levantinka prírodnú nie,po nej ziadne vysledky. T.j .skoda casu aj penazi.

nikdenikto
6. júl 2022

Kórejská kozmetika je fajn, alebo investuj do kozmetiky ktorú odporúčajú kožný lekári a dermatológovia napríklad Vichy, La Roche Possay

pivonka6
6. júl 2022

Ziadna kozmetika nezabrani starnutiu pleti. Ma len maly podiel, najviac robi genetika.

lula3108
6. júl 2022

Korejska kozmetika je pomer cena vykon najlepsia. Pridaj sa do skupiny Korejska kozmetika tu na MK a zacni studovat. Cenovo je to podobne ako v drogerke, okolo 50€ vies vyskladat celu rutinu. Tazko radit ked nehovoris co chces docielit, ak mas silne akne treba riesit s lekarom, ak chces len zjednotenu rozziarenu plet na to ti staci kozmetika. Vrasky tiez nevymazes ale dokazes zmiernit a mozno sa naucit predchadzat dalsim

sandyka90
6. júl 2022

Ja som spokojná s Yves Rocher

marcellka32
6. júl 2022

Najdôležitejšie je spf50 celoročne, nielen v lete, slnečné žiarenie počas roka nám zostaruje pokožku, ostatné pomocné látky ako céčko, retinol sú len bonus

danica2711
6. júl 2022

nekupuj si to, čo ti tu (v najlepšej snahe) poradíme, pretože nepoznáme tvoj typ pleti ani tvoje problémy s pleťou. Zájdi na kozmetiku a poraď sa s kozmetičkou, čo používať (resp. ak sú to vážne problémy, namiesto kozmetičky kožný lekár)

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iva229
6. júl 2022

@trema Možem vediet aku značku?

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iva229
6. júl 2022

@trema Len neviem najst tu skupinu...možem poprosit odkaz?

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iva229
6. júl 2022

@trema Dakujem 🙂

levantinka
6. júl 2022

Cize pre teba je lepsia chemia? Zvlastne. Chyba potom asi nebude v kozmetike. Telicko treba dat do poriadku.

lula3108
6. júl 2022

@levantinka vies o tom ze aj voda je chemia? Aj v tej uzasnej prirodnej kozmetike je chemia? Vsetko je chemia, a prirodne znacky vacsinou strasia ludi s tou hnusnou zlou chemiou len aby si ludia kupovali tie predrazene produkty, ktore s pletou nic neurobia. Vela rastlinnych olejov a exkraktov su alergenne, ja osobne sa z toho extremne vyhadzem a poznam vela zien ktore to tiez nemozu. Tak isto malokedy su stabilne a rychlo sa kazia a nemaju vacsinou ziadne poriadne vedecke studie a dokazy co s pletou robia. Je davno potvrdene ze vela olejov prave upchava pory a sposobuje akne a ludia si to budu stale patlat na tvar🤷🏻‍♀️

simca06022011
6. júl 2022

@lula3108 presne ako vravis, kopec ludi je na prirodne veci alergickych, okrem ineho sa velmi rychlo kazia a vacsina zien nedodrzi to ze to treba minut do mesiaca/troch/siestich... a tie nase "bio" miesane na kolene, alebo domace od hocikoho namiesane s kadejakymi olejmi to teda nie je na rutinne pouzivanie, duplom predavane na trhoch, v teple a tak... . Ja ked vidim ako si tieto napr. domace opalovaky ludia davaju na seba mam dost...

simca06022011
6. júl 2022

the ordinary a pokombinuj si podla svojich potrieb. napr. gel od Cosrx (korea) good morning mi vydrzi dlho a teda ta cena je primerana. Ja skor sera a pod veci opuzivam, masky na noc... cize to mi postacuje od tych dvoch znaciek :D krem si dam pomedzi hocijaky, a nepravidelne, nepotrebujem ho vobec k zivotu :D

levantinka
6. júl 2022

@lula3108 zle som sa vyjadrila. Toxicke pre telo. A opravim ta prava prirodna kozmetika je prirodna. Nemyslim tie akoze 80% prirodne. Len musis vediet hladat.

Nie vsetky znacky strasia. A ked niekomu olej upchava pory nech ho teda nepouziva. Je vela alternativ co pouzivat na tvar. Kremy, masla....

Ale hlavne ze veris vedeckym studiam. Ja verim prirode. Je na kazdom aku cestu si vyberie ❤

No ale co je dolezita vec. Pouzivat prirodnu kozmetiku je jedna vec a nemusi zabrat. Lebo ked sa clovek o seba nestara zvnutra a aj o svoje mentalne zdravie, darmo mu nepomoze ani neviem aky elixir...

krstn003
10. júl 2022

ja som veľmi spokojná s https://marinamiracle.sk/

erikama8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz