Z čiernej farby vlasov na hnedú

natalymindo
13. dec 2023

Ahojte mamičky. Ma niekto skusenost z ciernej farby vlasov na hendu? Poškodilo Vam to vlasy? Som objednaná kadernicke chcem po rokoch stiahnuť čiernu farbu na hnedu ale mam trosku strach. Nakoľko viem co spôsobuje prechod z tmavej do svetlých vlasov ako je blond... a mam z toho trochu obavu. Prosim Vas o Vaše skúsenosti. Ďakujem

lenka098123
13. dec 2023

@natalymindo akurát na tom pracujeme s mojou kaderníčkou, pripravte sa na dlhší proces aspoň 6 mesiacov 🙂 všetko kratšie Vám môže zničiť vlasy

natalymindo
autor
13. dec 2023

@lenka098123 jejda... lebo ja idem kadernicke a vraj sa to da na 1 krat bez poškodenia 😨😑 tak ma zaujímajú skusenosti žien pre istotu kym mi niekto odpáli vlasy...

ivik4
13. dec 2023

Bola som 2x .
Prvy x to dopadlo super, vlasy som vobec znicene nemala .
Druhy krat po asi 4 rokoch ( teraz v lete) som sla k inej kadernicke a vlasy mi uplne ,,zhoreli" .
Takze som dala dobrovolne dole cca 15cm vlasov . No katastrofa, fakt treba zvazit kam ides

domiklik
13. dec 2023

@natalymindo áno dá sa to aj na 1 sedenie bez od pálenia vlasov, len si pripravte pevné nervy a peňaženku

nika_val
14. dec 2023

@natalymindo Ahoj, ja som sa farbila rok a pol na čierno a skúsila som doma Subrinu eliminator farby (nie je to ofarbovač kedže neobsahuje žiaden peroxid a stiahne ti to iba kozmeticky pigment)
U mňa to dopadlo po 4 aplikáciach takto ako vidiš na foto
Vlasy boli len mierne suchšie neboli poškodené
Išla som kaderníčke a ona mi povedala že je to super keď ešte ona spraví ošetrenie na stiahnutie kozmetického pigmentu (zase žiaden odfarbovač)
Tak potom už len jemne dotukneme farbu

Ja som nakoniec do toho nešla lebo som sa rozhodla vrátiť k čiernej 🤣🙈
Ale ako varianta ti to možno pomôže