Žehlička na vlasy

aknel555
6. máj 2023

Ahojte, prosím Vás, máte skúsenosť s nejakou kvalitnou no najmä ,,silnou" žehličkou na vlasy, ktorá si poradí s nepodajnymi brckami? Ďakujem

rebrambora
6. máj 2023

@aknel555 dolezita je starostlivost pred, po a ochrana pred zehlenim. Vtedy si s brckami poradis lepsie nezavisle od zehlicky.

aknel555
autor
6. máj 2023

@rebrambora vďaka za reakciu, a vieš mi prosím poradiť aké prípravky sú účinné na tento typ vlasov?

akvi
6. máj 2023

@aknel555 určite parná žehlička. Nemám síce brcky, ale mám hrubé nepoddajne vlasy a moja kaderníčka keď mi ich vyzehli parnou žehličkou, tak jednak sú na dotyk úplne hladké, prestanú mi vystrelovat kade tade, samozrejme perfektne rovné a veľmi dlho mi to vydrží, normálne mi je ľúto umyť. Normalnou žehličkou nedosiahnem ani polovičný výsledok. A vraj má byť aj setrnejsia k vlasom. Už sa odhodlavam kúpiť si ju domov, len samozrejme, je dosť drahá, ale Vianoce sa blížia 😂😂😂

nikpa
6. máj 2023

@rebrambora určite parná

janka_23
6. máj 2023

@nikpa nad parnou uvažujem aj ja, máš nejakú vyskusanu? Ja mam jemne vlasy, klasickou si zehlim pri teplote 130 stupňov, parné co som videla majú najnižšiu teplotu 150 stupňov, bojím sa ci to nebude veľa na moje vlasy.

aknel555
autor
6. máj 2023

@akvi ďakujem ti, určite sa poobzeram po tejto verzii. Mne sa blížia meniny tak snáď si doprajem 😊

akvi
6. máj 2023

@aknel555 no ja určite ak, tak L'Oréal Steampod, jednak dobré recenzie, jednak práve tú má aj moja kaderníčka. Existujú aj lacnejšie, ale čo som našla, tak také zmiešané recenzie mali. Nižšia cena láka, len či ten efekt bude dobrý. 🤷

aknel555
autor
6. máj 2023

@akvi áno pozerala som ju práve, i keď cena je vyššia asi sa oplatí investovať, keď chceme skrotiť tie naše kadere 😃

liena12
9. máj 2023

@aknel555 Steampod mam aj ja a jednoznačne odporúčam,najlepsia investícia na pevné nepoddajne kučery 🙂

aknel555
autor
9. máj 2023

@liena12 vďaka za tip, určite pôjdem do toho aj ja.