Skúsenosti so sedačkou súpravou značky Zarpa
25. apr 2025
Ahojte,
prosim Vás máte niekto skúsenosť so sedačkou súpravou zn.Zarpa?
Ďakujem vopred za každú odpoveď
Ahojte,
prosim Vás máte niekto skúsenosť so sedačkou súpravou zn.Zarpa?
Ďakujem vopred za každú odpoveď
@katka1727
Sedacku od Zarpa nikdy viac. Majitel, Mikulas Lelkes Vam naslubuje modre z neba. Realita je zial katastrofa. V showroome v Pravenci maju sedacky pekne, dodana sedacka je bieda. Rozparane sitie opierok hlavy uz pri dovoze, linie sitia a opierok hlavy vyosene miestami niekolko centimetrov, vysuvna cast na spanie pri sadani a vstavani hrka. Mohol by som pokracovat. Majitel Lelkes mi na reklamaciu odpisal, ze napr. hrkanie je sposobene podlahou. Mame od nich dve uplne rovnake sedacky, v tej istej obyvacke na tej istej podlahe - jedna hrka a druha nie. Asi tolko ku serioznosti majitela Lelkesa. Obe sedacky su krivo vyrobene. Na tento bod reklamacie majitel Lelkes napisal ze je to standard. Vyhnite sa Zarpe oblukom. Celu situaciu momentalme riesim so SOI.