Je auto Mazda 4x4 dobrá voľba do 10000 eur?
Je dobre auto Mazda 4x4 ? Alebo vyberať nejaké iné počul som že sa Kazia motoru tak neviem či by niekto vedel poradit? Chceme vyššie auto max do 10000tisic
@anonym_autor Mazda červená je najkrajšie autíčko na svete, a preto ju máme... 💋💋💋❤️❤️❤️
@anonym_autor Mazda červená je najkrajšie autíčko na svete, a preto ju máme... 💋💋💋❤️❤️❤️
@ivicatolic áno pekné je , to nepopieram
@anonym_autor a nechceš nemca? radšej
- ešte vyberaj
@elenka.k akého Nemca?
Pozor na modely cx,mali problem zo svetlami za vymenu zaplatis tazke prachy.O motoroch,ani nepisem,preto su jazdenky velmi lacne.
Vyber si nieco ine,mazdu,teda v tvojej cen.kategorii,urcite nie.
@tundra pozeráme po cx5
Pozor na modely cx,mali problem zo svetlami za vymenu zaplatis tazke prachy.O motoroch,ani nepisem,preto su jazdenky velmi lacne.
Vyber si nieco ine,mazdu,teda v tvojej cen.kategorii,urcite nie.
@tundra a niečo take iné poradit?
@anonym_autor Mazda červená je najkrajšie autíčko na svete, a preto ju máme... 💋💋💋❤️❤️❤️
@ivicatolic áno, aj za mňa sú to najkrajšie autá na trhu
@anonym_autor Trošku sa v tých autách význam, zo starsimi mazdamy to záleží od modelu, niektoré sa vydarili niektoré nie, novšie každý sú ale veľmi spoľahlivé , niektoré z ich cx suv maju problemy z elektronikov ale aj tak. Ak máte niečo okolo 10tis. tak určite nejakú toyotu, lexus alebo Hondu ak chcete spoľahlivosť. Dokonca aj starsie VW jak nájdete tak by bolo dobré, tam patrí potom napr aj škoda

Pozor na modely cx,mali problem zo svetlami za vymenu zaplatis tazke prachy.O motoroch,ani nepisem,preto su jazdenky velmi lacne.
Vyber si nieco ine,mazdu,teda v tvojej cen.kategorii,urcite nie.