icon

Je auto Mazda 4x4 dobrá voľba do 10000 eur?

Včera o 10:00

Je dobre auto Mazda 4x4 ? Alebo vyberať nejaké iné počul som že sa Kazia motoru tak neviem či by niekto vedel poradit? Chceme vyššie auto max do 10000tisic

avatar
tundra
Včera o 10:21

Pozor na modely cx,mali problem zo svetlami za vymenu zaplatis tazke prachy.O motoroch,ani nepisem,preto su jazdenky velmi lacne.
Vyber si nieco ine,mazdu,teda v tvojej cen.kategorii,urcite nie.

avatar
elenka.k
Včera o 10:26

@anonym_autor a nechceš nemca? radšej
- ešte vyberaj

avatar
ivicatolic
Včera o 10:30

@anonym_autor Mazda červená je najkrajšie autíčko na svete, a preto ju máme... 💋💋💋❤️❤️❤️

avatar
elenka.k
Včera o 10:34
@ivicatolic

@anonym_autor Mazda červená je najkrajšie autíčko na svete, a preto ju máme... 💋💋💋❤️❤️❤️

@ivicatolic áno pekné je , to nepopieram

avatar
mirola
Včera o 11:04

velmi malo informacii pre normalnu odpoved

autor
Včera o 11:21
@elenka.k

@anonym_autor a nechceš nemca? radšej
- ešte vyberaj

@elenka.k akého Nemca?

autor
Včera o 11:21
@tundra

Pozor na modely cx,mali problem zo svetlami za vymenu zaplatis tazke prachy.O motoroch,ani nepisem,preto su jazdenky velmi lacne.
Vyber si nieco ine,mazdu,teda v tvojej cen.kategorii,urcite nie.

@tundra pozeráme po cx5

autor
Včera o 11:22
@tundra

Pozor na modely cx,mali problem zo svetlami za vymenu zaplatis tazke prachy.O motoroch,ani nepisem,preto su jazdenky velmi lacne.
Vyber si nieco ine,mazdu,teda v tvojej cen.kategorii,urcite nie.

@tundra a niečo take iné poradit?

avatar
elenka.k
Včera o 11:22
@anonym_autor

@elenka.k akého Nemca?

@anonym_autor nemecký výrobca áut ...
alebo volvo?

avatar
tundra
Včera o 11:27
@anonym_autor

@tundra a niečo take iné poradit?

@anonym_autor manzelka jazdi na subaru xv, 8 rokov a sme spokojni.Nie je to auto na dlhe trasy.
Suzuki SX4 alebo Cross je tiez lepsie nez mazda.
Toyota Rav4 je super,len asi mimo tvojho rozpoctu.
Mozno Mitsubishi ASX,by som si kupil.

anonym_fe9c14
Včera o 11:57
@ivicatolic

@anonym_autor Mazda červená je najkrajšie autíčko na svete, a preto ju máme... 💋💋💋❤️❤️❤️

@ivicatolic áno, aj za mňa sú to najkrajšie autá na trhu

avatar
markus444
Včera o 12:05

@anonym_autor Trošku sa v tých autách význam, zo starsimi mazdamy to záleží od modelu, niektoré sa vydarili niektoré nie, novšie každý sú ale veľmi spoľahlivé , niektoré z ich cx suv maju problemy z elektronikov ale aj tak. Ak máte niečo okolo 10tis. tak určite nejakú toyotu, lexus alebo Hondu ak chcete spoľahlivosť. Dokonca aj starsie VW jak nájdete tak by bolo dobré, tam patrí potom napr aj škoda