Kde zoženiem bábiku chlapčeka s pipíkom?

zuzka111111
23. aug 2010

Ahojte dcerka chce na narodeniny babiku chlapceka ktorý ma naozaj pipik videla to u znamej ale taku staru babiku ..no vsetky babiky ktore su oblecene v modrom ako chlapcekovia su zabalene v krabičke a neviem co maju pod oblečením .nemate nejaku skusenost veelmi pekne dakujem 😀

katecameron
23. aug 2010

taku mame doma je to chlapcek ktory ma tvrde telicko a akoze place bol obleceny v oranzovom ale videla som aj v zltomvelkost babiky je asi 25cm

arimzv
23. aug 2010

aj my taku mame, kupila som to asi pred polrokom v Kiku za par euro.

doseti
23. aug 2010

aj ja mám takú bábiku...mám ju od detstva...volá sa "Jano"...má blond vlasy a pôvodne bol oblečený v žltom...na ruke má taký otvor,kde sa dá naliať voda a keď sa stlačí tak normálne cikáááá...bol k nemu aj nočník ak sa dobre pamätám 🙂

nikinka1981
23. aug 2010

Aj ja mám od nejakých troch rokov takú bábiku a volá sa Mišo, také meno som jej dala a teraz mám manžela Michala už 10 rokov 😀 Takže Mišo ide somnou už od detstva 😀

benne
24. aug 2010

Minulý rok som videla takú bábiku aj u nás v hračkárstve vo výklade,mal oblečenú len košielku, takže mu pod ňu bolo vidno 😲 a tiež tvrdé telíčko tak asi Ti postačí prejsť pár obchdov a niekde na takú natrafíš 😉

slavkav
24. aug 2010

@zuzka111111 babika Baby Born ma verziu aj chlapca. je dost draha

ludka140281
24. aug 2010

maju ju v tescu,bez krabice,takze si mozes pozriet co tam schovava,mi sme kupili pred rokom,mal modre kratke gatuse a tricko,stal 4€