Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Slnečné okuliare pre 3 ročného

victoire
27. jan 2019

Mamičky prosím vie mi niektorá poradiť značku slnečných okuliarov ktorá je vhodná pre deti a je naozaj spoľahlivá ? Ide mi o to že chcem malému na leto zohnať okuliare ktoré mu naozaj ochránia zrak pred slnkom ☺️☺️Máte prosím nejaké s ktorými ste spokojne ?🌷🌷🌷dakujem krásne

terezka1947
27. jan 2019

@victoire nie je dolezita znacka,tych je pre deti vela,zaklad je v dobrej optike vyskusat viacero,aby dobre sedeli na nosteku a sedela aj.stranicka. v kazdej optike musia byt certifikovane slnecne okuliare s UV filtrom,pokial budu mat naviac aj polarizacnu vrstvu,co sice nie je nutnost,ale prijemne sa cez to pozera,najma,ak s dietatom ideme k vode,tak mas vyhrate.

sense
27. jan 2019

Znacka az taka podstatna nie je,dolezite je aby sedeli...takze urcite vyskusat v optike...nasa mala znacku ray ban a raz diesel ale to mala len ram kedze skla mala specialne

tanyan
27. jan 2019

detské slnečné okuliare z DM sú veľmi dobré, mali aj v testoch veľmi dobré hodnotenia.

nikiki29
27. jan 2019

@tanyan neviete mi náhodou poslať ten test? Ja by som v drogérii nikdy okuliare nekupovala, hlavne nie pre dieťa... ale zaujalo ma, že vyšli dobre v testoch... za 5€ okuliare sa mi až nechce tomu veriť 😱

tanyan
27. jan 2019

@nikiki29 už tie testy nemám, ale akk si dobre spomínam, tak to bol dtest a tiež nemecká stránka testreport. aj tu sú spomínané:
https://www.cas.sk/clanok/701139/velky-test-sln...
v našej rodine sú slnečné okuliare spotrebný materiál (dcéra má aktuálne asi 7 kusov, niekoľko sme už odprevadili zo sveta, z niektorých už vyrástla) a keď som vzhľadom na počet nakupovaných kusov chcela zohľadniť cenu a kvalitu, tak DM bola viac než dobrá voľba.

sweetie35
13. mar 2019

Tak určite ich nekupujte u pouličných predajcov, aj keď tam majú napísané že sú s UVfiltrom. Proste na okuliaroch pre deti nešetrite. Ja som malej kupovala v Grandoptical a hoci možno troška viac stály chodím tam pravidelne aj kôli svojim. Vždy sa mi pomôže pri výbere a keďže nemám tušáka ktorý UV je dobrý a kde tak mi predavačka vždy poradí.

lucik106
18. jún 2019

Objednávali ste už slnečné okuliare odtiaľto? Čo to je za čudo? Bude to originál? http://www.rbas.us/

Tu začni písať odpoveď...

Odošli