Mladý kvások, čo s ním?

jonka23
1. jún 2019

Dobrý deň chcem sa spýtať. ..založila som si vo štvrtok prvý krát kvások....zatiaľ si myslím že som na dobrej ceste...zatiaľ však len dokrmujem... chcem sa spýtať či mám Z toho teda aj čosi odoberať A čo s tým odobratym? ?niekde som čítala že môžem to použiť na zahusťovanie omáčok polievok a tak ďalej..... A teraz či musím odoberať alebo môžem len pridávať A neriešiť to.
Ďakujem.

pralinka86
1. jún 2019

Uz to bolo davno, co som zakladala, ale je dobre odoberať, lebo bude ho zbytočne veľa.. tu je napr pekny navod.. a ano, da sa uz pouzit nspr na palacinky. Ja polievku nezahustujem, ale hádam aj tam moze
https://nelkafood.sk/ako-si-zalozit-vlastny-kva...

jonka23
autor
1. jún 2019

@pralinka86
Ďakujem ....a ako na palacinky? ? Normálne dať ešte mlieko A múku A vajíčka A urobiť palacinky? ?

montemotherone
1. jún 2019

@jonka23 pozri si niekde návod ako sa zakladá kvások. Veď v každom návode máš presný popis ktorý deň cca čo urobiť, čo sledovať... Ak si zakladal vo štvrtok určite ešte neodoberáš. Zakladá sa do veľkého skla a označuje ako rastie...

pralinka86
2. jún 2019

@jonka23 ano.. klasika cesto plus lyžica kvasku.. a nechat na linke postáť 2-3hod alebo v chladničke cez noc.. isto nájdeš aj na nete niečo k tomu

ink
2. jún 2019

ja by som ti odporúčila lievance, palacinky, lángoš, prápadne . halušky.

jonka23
autor
2. jún 2019

@ink dakujem