Angličtina pre najmenších v Kysuckom Novom Meste

rombusa
1. feb 2022

Dobrý deň, neviete o niekom (alebo o nejakom krúžku) v KNM kto učí malé deti (3r.) angličtinu? Ďakujem

juliaduranova
8. apr 2022

@rombusa To ani nie, ale my sme sa sem práve prisťahovali a hľadáme deti na pokec a na hranie. Muž je Američan a máme 5-ročného chlapca, ktorý hovorí plynule po anglicky. Možno by sa tvoje dieťatko aj popri nich niečo naučilo. Máš dievčatko alebo chlapca?

darry33
10. jún 2022

@juliaduranova Ahoj, som si to prečítala a ma to zaujalo. Mam 3r chlapca, dalo by sa vám stretnúť, kde bývate?

petraj122456
21. apr 2024

Ahoj, je to ešte aktuálne?

juliaduranova
22. apr 2024

Ahoj, no my tu ešte stále bývame, ale to záleží od toho, čo hľadáš. Angličtinu neučíme, ale ešte stále hľadáme kamarátov na hranie. Malý ma samozrejme medzičasom 7 rokov. Smiem sa spýtať, aké staré máš dieťa alebo deti.

juliaduranova
22. apr 2024

@darry33 Prepáč, že som ti vtedy neodpísala. Mala som vypnuté upozornenia tu na modrom koníku a žiaľ, Tvoju správu čítam až dnes.

darry33
23. apr 2024

@juliaduranova ahoj, stále mam záujem o rozvoj angličtiny pre syna Jakubka, ma 5r a v škôlke ma angličtinu, bavi ho, ale ma iba jednu 30min lekciu za tyzden. Mohli by sme sa stretnúť a zistiť ako by si chlapci sadli? Mam ešte Aďka 3r a Moniku 1r a som na materskej, popri nej začínam prácu finančného poradcu. Ty asi už pracuješ však?