11-mesačného syna kojím na vyžiadanie - ako to v noci obmedziť?

kacenka1508
2. jan 2020

Dobry den.

Moj syn ma 11 mes a uz od narodenia bol pre nas spanok nocnou morou. Budi sa velmi casto. Chce sa dojcit. Spi s nami v posteli , takze mu dam vzdy ked si v noci zaziada. Ked mame lepsie noci, tak sa zobudi po 2 az 3 hodinach. Ked horsie, tak i kazdu pol hodinu. Bez prsa nezaspi. Rovnako ked sa zobudi, caj alebo UM na neho nezaberaju.
Napad s presunom do postielky dopadol strasne. strasny niekolko hodinovy krik. Potom zaspal, no do hodiny bol znova hore. A takto dookola 4 hodiny az kym som to nevzdala. Viem, ze moja chyba je, ze nie som konzistentna, no jeho plac mi rve srdce z tela.
Co mam robit aby som mu obmedzila UM v noci. Aby lepsie spaval. Nechcem ho vidiet trpiet pri preucani. 😔

arcticcode
2. jan 2020

Mame 16 mesacnika a za noc je aj 6-7 krat hore, furt len tie cicky by chcelz to bude isto po mne. My to zatial neriesime. Ked zaspi, supneme ho do postielky, ked sa zobudi, dostane prso a spi dalej

evittam
2. jan 2020

@kacenka1508 No tazko radiť ked nechces o oducani ani počuť. Proste ako si si naucila tak mas. Bohužiaľ. Jedine trvať na svojom.

stela01
2. jan 2020

@arcticcode počuj a ty už nejazdiš ?

tatisna
2. jan 2020

@kacenka1508 nám trvalo tak 3-4 noci kým sa oducil v noci, 12mesacny...potom prespal celú noc. Uľavilo sa mne, tatikovi a aj malý bol kludnejsi keď sa v noci vyspal poriadne...Chce to len vydržať...

bluka2
2. jan 2020

Podľa mna sa to časom zlepší samo. Vadí ti to nejak extra? Môj 11 mesačný tiež kedy chce, ale v noci neviem koľkokrát, lebo tiež je so mnou a pritom spím. Viem, že som kojila, ale nič viac, koľkokrát atď. nemám šajnu

arcticcode
2. jan 2020

@stela01 jazdim, akurat aom sa vratil z 22km autotury

stela01
2. jan 2020

@arcticcode a aj tak je hore 6x ?

babatkoo
2. jan 2020

Ja som takto fungovala 27 mesiacov 🙈 v noci sa budil aj 6x a to len aby sa uistil ze prso=mama je na blizku. Kojila som dlho lebo z kazdeho UM zvracal. Potom som to vzdala aj kvoli liekom co som musela uzivat. Par noci som spala mimo spalne. Ale ten jeho plac za mamou sa nedal vydrzat. Tak som sa skusila pri kojeni tvarit ze ma prso boli, kedze uz mal 27 mesiacov tak som mu dookola opakovala ze maminku to boli. Nakoniec sa uspokojil s drzanim prsa pri uspavani. A to ho drzi doteraz 😄 a ma 4 a pol roka 🤷🏻‍♀️

anjelaa
2. jan 2020

no ja ťa úplne chápem, u nás je to to isté, ale presne.... malý má 2 roky a 2 mesiace a spí na prse skoro celú noc... nesťažujem sa, konštatujem, ja s tým viem existovať, aj keď by som pravdaže uvítala, keby spal celú noc. A to chodím aj normálne do práce na ôsmu.

blontimka
3. jan 2020

@kacenka1508 veľmi jednoducho. Bu De s ním manzel s flasou. Neni prsnik. Neni.

arcticcode
3. jan 2020

@stela01 no jasne, ale to len pred tym prvym zaspanim vozim, potom sa zobudi, 5 minut cuca a potom zaspi hned. Ale aj to je uz dost na prd, ze sa vobec zobudi

stela01
3. jan 2020

@arcticcode bude lepšie .
Raz 😂
Syn sa rad vozil , dcéra má depresiu keď vidí auto ... to s ňou by som najradšej brala prvý stĺp 😂😂😂😂