Ako dlho ste používali prsné vložky?

8. aug 2022

Ahojte,moja malá ma rok a stále musím používať prsné vložky, lebo mi vyteká mlieko. Sú dni kedy nepoužijem, lebo netreba a potom príde taký deň, že ich nestíham meniť. To už stále bude takto? Chcela by som ich eliminovať aj vzhľadom k tomu, že to ide dosť do peňazí. Práteľné mi bohužiaľ nevyhovovali. Dajaké rady prosím?

dzescebuly
8. aug 2022

Cca 4 mesiace

hilda08
8. aug 2022

Pri prvom asi polroka pri druhom prvych par tyzdnov

zuzanka.zuzu
8. aug 2022

radu mám iba takú, že kupuj cez bazár - napr. ja som mala 2 balíky čo som si kúpila vopred a potom som si prečítala aké baby odporúčali, tak som si dokúpila ďalšie 2 balíky z nich... výsledok - ani som nerozbalila ☹ čiže za polovičnú sumu som ich dala na predaj. na druhý deň boli preč.

konikkon
8. aug 2022

Cca 4 mesiace. Ja som kupovala v DM babylove, boli za fajn cenu.

mamabudiakova
8. aug 2022

Ahoj. Vložky do podprsenky som používala jednorázové na začiatku a neskôr prateľné vložky asi 6 mesiacov. Nejak mi samé prestalo mlieko vytekať. A nie je dobré odsávať mliečko pri nadprodukcií, pretože tým sa viac tvorí. Vysvetlovala laktačná poradkyňa.

lienka9
8. aug 2022

Ahoj ja mam cele balenie neotvorene babyone tusim znacka.ak chces rada podarujem som z ba.kludne napis spravu ak chces
Vacsinou sa tok mlieka uklidni za par mesiacov,nemas hyperlaktaciu? Mozes mat potom problem aj pri odstavovani..skus sa poradit s laktacnou,isto nieco odppruci.

tana85
8. aug 2022

tak po roku uz vobec, pouzivala som pratelne a stacilo cca prvy polrok, ale nepamatam si presne, mozno 3/4 roka max

tani777
8. aug 2022

Pri prvej cca 18m,potom sa to ustalilo..kupila som si pratelne..druha bude mat 2 a stale pouzivam 😁 hlavne v noci..inak cez den,ked ju kojim a citim,ze z druheho prsnika zacina tiez tiect mliecko,zatlacim si na bradavku a ono prestane 🙂 skvely trik 😁

monca_orava
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
poslednepogo
16. aug 2022

Celý čas kým som kojila..10 mesiacov

caramba12
6. sep 2022

Mne vyteká mlieko už pol roka.

krstn003
9. okt 2022

ja som mala tieto https://www.pilulka.sk/lansinoh-jednorazove-vlo... používala som ich pokiaľ som kojila