Bepanthen Baby na bradavky

sanny2993
22. mar 2021

Ahojte. Zakupila som pre nášho drobca Bepanthen Baby. V letačiku som sa dočítala že je možné i jeho užívanie na bradavky po dojčeni. Je tu maminka ktora si ho aplikuje ? Ak ano prosim poradte či je dobry a vyrovna sa i mastiam vyslovene na bradavky. Pride mi prakticke mať 1 kremik pre mňa aj mimino 🙂 rovnako sa chcem opýtať či si pred ďalším dojčenim tento produkt z bradavky a dvorca vyumyvate 🙂

elisse247
22. mar 2021

@sanny2993 ja som si ho dávala ešte v pôrodnici ale zmývala som si ho no potom mi povedali že netreba pokým sa dcérka normálne prisaje.

jjanulienka
22. mar 2021

Ja som si dávala tento na foto ten zmyvat netreba.

danielahamar
22. mar 2021

ja som ho používala prvé tri týždne, viac som nekojila, nemala som mlieko

nelca0510
22. mar 2021

@sanny2993 ja som ho používala, jediný mi pomohol. Nezmyvala som. Na noc som sa natrela a dala plienku bavlnenu cez prsia, cez deň som "vetrala". 🙂

nikpa
22. mar 2021

@sanny2993 za mna najlepši krem na veľa veci a na boľavé bradavky obzvlášť, mne najrýchlejšie pomohol ked mi praskali a kojit som musela každé 3 hodiny. A neumyvala som ho. Tak isto malemu na zapareniny najlepšie zaberal. Dodnes ho mam vždy doma po ruke.

linda117
22. mar 2021

Ahoj 🙂 ja som ho pouzivala po porode a pomohol mi ovela viac ako specialne kremiky urcene na bradavky..pred kojenim som ho zmyvala

sanny2993
autor
23. mar 2021

@linda117 ahojky. A natierala si si ho po kazdom kojeni alebo len raz denne ? 🙂

sanny2993
autor
23. mar 2021

ĎAKUJEM VÁM KRASNE DIEVČATA. Pomohli ste mi rozriesit dilemu s kremikmi od vymyslu sveta 🙂

linda117
23. mar 2021

@sanny2993 prve dni po kazdom kojeni, lebo som mala az krvave prasklinky.. potom uz len obcas 🙂

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sanny2993
autor
23. mar 2021

@beata_k to si ma teraz potesila. Kokosovy olej ma u mňa v domacnosti svoje čestné miesto 🙂 mam aj bambucké maslo myslíš že aj to je oki pre pusinku maleho ? 🙂

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz