Bryndza pri kojení. Môžem ju jesť?

janajanajana
1. júl 2009

Prosim Vas, mozem bryndzu, ked kojim? Mam na nu takuuu chut a neviem sa k tomu dopatrat na nete, dakujem

katrin79
1. júl 2009

ja som bryndzu uz jedla a nic zle sa nestalo, nikde som necitala, ze bryndza by sa nemohla, tak vyskusaj

teeuwe
1. júl 2009

Ahoj, bryndzu môžeš, dokonca je veľmi zdravá a výborná na tvorbu mlieka, napr. aj ako mrvenica s bryndzou...takže len si daj🙂

sirinka
1. júl 2009

aj tak vacsinou predavaju pasterizovanu bryndzu...ci nie? ja ju jem.

pammy
1. júl 2009

nebezpecna moze byt bryndza z nepasterizovaneho ovcieho mlieka, kde by sa mohla vyskytnut listeria. ta moze prejst aj do mlieka. takze pozor na taku vseliaku zo salasov.

caly8
3. júl 2009

v obchodoch je bryndza len pasterizovaná takže v pohode ja ju milujem a na mliečko je skvelá...hlavne probiotikum vraj 😉

pajinka23
7. júl 2009

ahojte ja brynzu jedavam skoro pravidelne,,lebo ju strasne lubim a aj v tehu som papala...nieje nic lepsie ako halusky z brynzou a nemala a ani nemam ziadny problem 🙂 🙂

kiki250
26. máj 2012

Môžeš.

andreah25
26. máj 2012

môžeš bryndzu, je zdravá, je to prírodné probiotikum a ja by som Ti odporučila práve ,,takú všelijakú zo salašov" a to práve preto, že to je pravá bryndza, s tou v obchodoch nemá nič spoločné. Bryndza má byť zo 100% ovčieho mlieka a nie miešaná s kravským a s kadejakými inými sprostosťami - stačí si pozrieť zloženie na tých v obchodoch. Takú zo salaša jedáva aj môj 1,5 ročný syn, ktorému chutí a je to mliečny výrobok, z ktorého mi konečne nehnačkuje 😀

maca_p
26. máj 2012

tento tyzden tu uz bola takato diskusia

jahody11
20. nov 2012

baby a nenaduva ??? mam strasnu chut na halusky s bryndzou ale bojimsa aby mala potom nemala bolesti bruska....

lalus
20. nov 2012

@jahody11 ja som tiež jedla a v pohode..aj u mňa, aj u malého. kľudne si daj 😎