Dlhšie prechádzky a umelé mlieko

malymyis
16. mar 2017

Ahojte, syncek bude mat 3 mesiace, davam mu svoje mliecko s flasky a dokrmujeme sunarom ( mam malo svojho ). Chcela by som ist s nim von s kocikom mimo miesta kde byvam, ako to poriesit s jedenim ? Vydrzi tak cca 4 hodinky ako kedy ale stresovat sa kedy zacne plakat od hladu ... ako ste to riesili vy ?

moni244
16. mar 2017

horúca voda v termoske a zarobiť sunar?

janci05
16. mar 2017

Môže sa aj tak spraviť, ako písala moni244, ja som si napríklad kúpila termoobal na detskú fľašu a to som používala, keď som išla na dlhšie von.

alchemilkazltozelena
16. mar 2017

ze prechacky..pane na nebi 😇

moni244
16. mar 2017
malymyis
autor
16. mar 2017

@alchemilkazltozelena ach 😂 pis ako pocujes ? 😂

lucka08099
16. mar 2017

Ked sme isli na cely den prec, tak som to robila tiez tak ze do termosky horuca voda, do nejakej flase studena, aby som mala rovno idealnu teplotu vody a nemusela cakat na vychladnutie vody a sunar nadavkovany v malych dozickach. Ak ideme len tak na prechadzku, tak si normalne spravim do flasky a tu bud do termoobalu, do latkovej plienky alebo niekto zvykne aj do fusaku ak je zima.

evittam
17. mar 2017

@malymyis Ach....ze by pouzit rozum....😉

malymyis
autor
17. mar 2017

@evittam ak nemas co povedat k teme tak sa radsej venuj detom 😉

evittam
17. mar 2017

@malymyis Odpoved si uz dostala-nerada opakujem uz napisane. Ale ok-ked uz tvoj rozum ti nestaci na taku jednoduchu vec:horuca voda do termosky a studena prevarena vo flaske-nosila som vzdy pri sebe, napr.aj na caj, alebo na pitie.
A rady co mam robit a co nie si nechaj pre seba. Ja som ta o ne neziadala.

malymyis
autor
17. mar 2017

Tak ked tu uz odpoved je naco sa zapajas do debaty ? 😕 alebo si len typ ktory ma potrebu sa starat do vsetkeho 😀 hold nenapadlo ma to, teraz uz to viem, tak som zase o nieco mudrejsia. A nechapem preco sa do mna hned pustas 😀 MK je nato aby som sa pytala na veci ktore ma zaujmaju a ktore neviem, nie nato aby ma tu nejaka zakomplexovana zenska isla osocovat/urazat 😀 nevadiiiii, aspon si si mohla pohladkat na mne ego ze vies ze mas dat zvarenu vodu do termosky, tlieskam ti si super. Papa :-*

evittam
17. mar 2017

😂😂😂

moni244
17. mar 2017

@malymyis tak to uz je velmi zle, ked ta nenapadne ani taka jednoducha vec, ako zobrat zo sebou horucu vodu

malymyis
autor
17. mar 2017

@moni244 prepac no, maly ma 3 mesiace, som prvorodicka a v hlave mam ine veci ako termosku a teplu vodu 😀