Dojčenie počas črevnej virózy

2. jún 2022

Môžem kojit 2 rocneho keď ma črevnú virózu? Hnacky a vracanie? Lebo na pohotovosti mi vravela dr ,že vraj nie ??? Čo ja viem práve by mu to malo pomôcť či sa mýlim?

zuzka1_zuzka1
2. jún 2022

Ja nevidím dôvod, prečo nie 🙂

zuzkacik4
2. jún 2022

Praveze by sa mal, dostava protilatky od teba..

dzulli1980
2. jún 2022

2 ročné dieťa kojíš? ... veď to nie je 2-mesačné dieťa, že žije len na mlieku ... pri črevných virózach a istý čas po nich sa mliečne výrobky vôbec neodporúčajú ... tyčinky, sucháre, čierny čas, ryža, kuracie prsia len tak na vode atď.

autor
2. jún 2022

@dzulli1980 viem čo sa dáva pri črevnej viróze,otázka bola iná! A áno kojim a som šťastná

jjanulienka
2. jún 2022

Nás prijali na infekčné keď mal maly 18 mesiacov a povedali mi tiež, že radšej nie... a keď hej tak predtým ho natlačiť ryžovým odvarom a len trochu dokojit... ale keďže už bol veľký prestala som úplne. Skore uzdravenie prajem 😉

autor
2. jún 2022

@jjanulienka ďakujem

sojorez
2. jún 2022

Kojit dalej, je rozdiel kravske mliecne vyrobky a materske mlieko, ktore ma ine zlozenie a je lahko stravitelne. Zdroj foto - zdravie.sk, autor MUDr. Veronika Urbanová/ pediater

autor
2. jún 2022

@sojorez super dik

jana005
2. jún 2022

@dzulli1980 mliečne výrobky sa neodporúčajú,ale kojenie áno
Autorka, kľudne koj aj naďalej. Je to by niekedy to jediné, čo dieťa príjme

jaskolka
2. jún 2022

Je rozdiel mlieko klasické, a dojčenie. Práveže dojčiť sa odporúča, keď sú virozy, je to často jediný zdroj tekutín, aké choré dieťa vtedy prijme.