• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Driclor počas kojenia. Áno či nie?

21. júna 2014 
dnes som si chcela kupit dricolor, a vsade je vypredany, v lekarnach mi povedali, ze sa prestal vyrabat :unamused:
19. máj 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čože?? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :confounded:
19. máj 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prestali vyrabat? :confused: :astonished: :astonished: :frowning2: :angry:
20. máj 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, tuna som daco nasla: https://secure.ilekaren.sk/svk/tovar/3993/driclor-roztok-20-ml (zatial nepisu, ze ho uz nemaju)
20. máj 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,
taky jsem o víkendu začala používat Driclor. Je super, hlavně teďka, v tom teplém počasí (žádné fleky, nic :dizzy_face: )
Kupovala jsem ho minulý pátek tady v Plzni a měli ho úplně bez problémů, dokonce jich tam měla lékárnice několik. Takže výpadek nebo nedodávání do lékáren bude zřejmě jen u vás na Slovensku, protože tady se fakt dá sehnat úplně bez problémů.
20. máj 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola tiez dneska v lekarni a tiez ho nemali chcela som ho kupit mamine,,,,vravela mi ze je niaky problem s dodavatelom,,,,ale ze urcite bude skusim este daku lekaren
20. máj 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som este vcera skusila aj lekaren v Ziline. Tam mi teta lekarnicka povedala, ze ho nemaju, ani netusia, kedy ho dostanu, pretoze im to ani v skladoch, ktore to distribuuju do lekarni, netusia, kedy bude dodavka obnovena :confounded:
22. máj 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já si driclor objednala přes net (první internetová lékárna) a přišel a i ho pořád mají
odkaz : http://www.lekarna.cz/shop.php?txt_search=driclor&action=search
22. máj 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som potom vinej lekarni a tam ho normalne maju :slight_smile:
22. máj 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak my so segrou sme objednali odtialto-este maju zatial :
http://www.docsimon.sk/
22. máj 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. chodte na www.docsimon.sk a tam driclor dostanete. Ja som si ho vcera objednala. idem ho skusit po prvýkrát - dúfam ze to dobre dopadne. drzte mi palce. pekny den vsetkym
23. máj 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skuste za cca 3 tyzdne, to uz by ho mali mat. Je len pozastavena dodavka, ale bude.
23. máj 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si to prave stadial objednala, takze uvidime :confused:
26. máj 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz mi podvecer poslali mail, ze rano podavaju moj balicek na poste, takze fajn. Teraz uz len nech to pride a nech to aj funguje :slight_smile:
26. máj 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana funguje. nemyslela som, že ešte budem niekedy bez hanby zdvihnút ruky a pod pazuchami žiadne mapy. je fakt super.
26. máj 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě taky fungunje - ale teda ta aplikace - první večer dobrý - po natření mě to asi 10minut "lechtalo", druhý den jsem myslela, že vyletím z kůže - jak kdyby mi dal někdo do podpaží kaktus - vydržela jsem to asi hodinu a normálně jsem to smyla (myslím, ale že jsem nedodržela tu hodinu po koupání :angry: ) no a třetí den jsem natřela a dobrý, šla jsem spát a asi ve tři ráno jsem myslela, že hořím....tak jsem to smyla a zase dobrý, tak jsem zvědavá dneska co bude...ale nezčervenalo mi to nebo tak něco, tak to asi bude fajn :grinning:
26. máj 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

ja som s driclorom tiez spokojna,no pouzivala som ho len pod pazuchami,pretoze na nohy a dlane mi vobec nezabral....teda na ruky ano,ale az tak,ze mi strasne ruky vysusuil,az tak,ze som si ich musela natierat,lebo sa mi supali.... :unamused: Ale pod pazuchami zabral vyborne,ziadne flaky a pocit mokrosti.......a zo zaciatku ma tiez pekne svrbel,aj mi to zcervenalo,ale potom som zmiernila a v pohode..... :wink:

Teraz ked som ostala tehotna,som ho tiez radsej orestala pouzivat,teda min. na prve 3 mesiace a teraz uvazujem,ze ho opat zacnem.Tiez si myslim,ze keby to nejako skodilo,na letaku by to urcite bolo napisane.....

U nas v lekarni ho zatial maju,ale nie vela... :wink:
27. máj 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, zatial hlasim priebezne vysledky, ze driclor mi prisiel, teda ze mi ho rychlo poslali - v utorok poobede som ho objednala, vcera rano ho podali na poste a dnes rano uz bol u nas na poste :dizzy_face:

Snad ma teda do tretice este aj samotny driclor potesi :slight_smile:
28. máj 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenom hlásím, že nic už nesvrbí ani nepálí - jeden večer jsem vynechala - kvůli depilaci a zatím dobrý, vedra byli a já se nepotila, prostě je fajn :grinning:
28. máj 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zatial pocity po prvom pouziti - akonahle zacal na pokozke schnut, zacalo to najprv jemne steklit a potom neprijemne pichat. Po chvili sa to zjemnilo a dokazala som v pohode zaspat (obcas ma sice z polospanku nejake silnejsie pichnutie prebralo, ale inak ok). Ked som sa potom rano zobudila a vstala som uz z postele, este mi pokozka akokeby silno mravcila, myslela som si, ze asi alergicka reakcia, ale nic som nemala cervene :confused:

Ako ste sa vy citili po prvom pouziti? A co dalsie dni? Zjemni sa to potom alebo mam cakat rovnaky priebeh?
29. máj 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
riana a zmyla si si to ráno? Mňa to potom čím ďalej tým menej svrbelo, šteklilo a pichalo.. Po čase som ho používala už iba jedenkrát týždenne a už som necítila vôbec nič.
29. máj 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ver, hej, poctivo som si to zmyla vlaznou cistou vodou.
29. máj 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj ja mam vecer veru "ježkov"pod pazuchami,chvilu potom ako si to dam,nic hrozne ale vedela by som si predstavit aj bez toho :sweat_smile: no,uvidime dalej,zatial som dala len dvakrat
29. máj 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pouzivam ho uz cca 3 tyzdne...dnes v noci som sa zobudila na to, ze ma to neznesitlene svrbi....chcela nechcela musela som ho zmyt...nedalo sa inak :unamused: ale aj tak mi to stoji za to....ide leto a ja nemam ziadne fleky na tricku :sunglasses:
29. máj 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyydržte holky, lepší se to, mě to ze začáktku taky šíleně svrbělo, pálilo, píchalo....ale třeba včera už nic....
29. máj 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caute dobra sprava uz je dostat v lekarnach Driclor :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: niekde ho maju a aj budu mat a v niektorych lekarnach vraj dostali len urcity pocet kusov.Takze huraaa na boj proti poteniu :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2009 o 04:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mna ten driclor nikdy nestipal, nesvrbel ani nič , co som bezcitna? :grinning:
7. jún 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa len zo začiatku..ten prvý týždeň - dva..už potom nie :slight_smile:
7. jún 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte ja som si ho po 2 mes prestavky skusila dat opat a ja mam asi nato nejaku alergiu flaky cerveni stipe to ja hovado slak ma trafi co to mam za fajnovu kozu :angry: :angry: :angry: :sweat_smile:
17. jún 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby, tak ja som driclor používala ešte pred tehotenstvom a teraz keď sa tak oteplilo by som chcela začať znova. Tu na internete som sa dočítala vyjadrenia dvoch lekárov že driclor v tehotenstve ani pri kojení neškodí pokiaľ sa používa s mierou - tak neviem, asi vyskúšam a uvidím. Teda aspoň kým neporodím, pri kojení neviem či by som to riskovala ale asi skôr nie.Ale zase keď tak rozmýšľam raz za týždeň to nie je také hrozné - hm?
19. jún 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok