• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hnačka u dojčiat? Máte skúsenosti?

30. novembra 2016 
Ja som bola oresne takato vystresovana zo vsedkeho ,;)ako dnes si pametam ale preska som si stym a vrelo odporucam neboj sa nicoho , je to tvoje miminko, mozu ti hovoryt,radit ale ty vies nalepsie ,k tej stolici ,to je nic neboj ono sa to postupne zmeni ,dodrzuj krmenie kazde tri hod, s cajik od smedu a ,ja som si vsedko pisala kedy oaokal kedy zaspal na kolko no maniak:slight_smile:a spoznala som ho ako svoju dlan ,,, a uz som vedela ked place co chce ci papat ci jest alebo je smedny a vela hladkat lulkat ,dat cumlik mne velmy pomohol ,a uz ma maly rok a dva mes a nema ho vobec tak sa neboj ze si zvikne a co ved ono sa to same oduci z dna na den ,, a nabrusko si dat ,hladkat ,, vela sil aj v noci hlavne ked sa budi ,,ono zachvilku budete do rana spat :slight_smile:))))))musis si povedat ja to zvladne je to moja babika krasna a ja sa postaram oteba ,, :slight_smile:))ps:slight_smile: ml oja svokra tvrdila ze mi ho niekto z ocil ,ci to bola pravda neviem ale ked mi to urobila chlapec zaspal ,ake ja ajtak neverym nato
27. nov o 14:58  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kikiklop
Dik, ano to si pripominam, ze z toho raz vyrastie:slight_smile:
30. nov o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok