Ide o správne prisatie?

12. sep 2021

Ahojte, prosím tie čo sa v tom trochu vyznáte, je prosím podľa foto v komentári správne prisatý?

autor
12. sep 2021
ivangeline
12. sep 2021

Ja by som povedala,ze aj ano..ale asi by mal mat hlavku viac zaklonenu. Brada sa ma dotykat prsa..ale nie prso k dietatu,no dieta k prsu. Nvm to vysvetlit. :D Moj sa tiez nie vzdy dobre prisaje a potom nadmerne grgy/grcky... :/

autor
12. sep 2021

@ivangeline ani za toho oneho ho neviem donútiť tu hlavičku zaklonit aj v pôrodnici to skúšali :D

leniel
12. sep 2021

Boli ta prisatie? Nevyzera to zle, medzierka medzi nostekom a prskom je cca centimeter, skus si babo cele - bruskom viac pricapit o seba, tam instinktivne zakloni trosku hlavicku. Horna pera je vyhrnuta, kutikami ust vyzera ze zbytocny vzduch nenasava 😉 sleduj, ci dostatocne prehlta - ci ma pauzu v brade pri piti a ci je aspon 6 pocikanych plienok 😉

ivangeline
13. sep 2021

Stac ho k sebe rukou niekde v mieste,kde su lopatky a troska sa ohne.. ale tiez nam to ide tazsie. Akirat tak blbo popil,ze som musela vstat a vziat nosic,lebo nie a nie sa vygrgat a upokojit. :D :D

autor
13. sep 2021

@leniel bolelo ma aj som mala poranené bradavky ale ako sa zdá chyba nebola v prisatí ale v príliš tvrdých prsníkoch - jeden sa veľa nalieval mliekom ( pomohla odsávačka) a druhý mal dva dni zablokovaný mliekovod a tam to bolo horšie 🙂 skúsim to pritlačenie na telo vďaka 🙂