• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kaká iba ak jej dám rektálnu rúrku. Poraďte mi!

21. augusta 2009 
no ten odvar aj nám poradili ale od 7 mesiaca ako už niekto písal, je tam lepok!
6. aug 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez sme mali problem s kakanim uzivali sme probiotika SUPER a lekarka nam predpisala sirup Laevolac. Vzdy po uziti sirupu sa do 4 hodin tak pokakal. ....
Ta rek.rurka je to najhorsie co moze byt..... mojej mami kolegyna narobila tak zle s nou vnucatku, nedokazalo sa samo vykakat az mu museli tahat kako zo zadocku v nemocnici ....
6. aug 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka tak ta zena asi nevedela tu rurku pouzivat poriadne...treba davat veeelky pozor na manipulaciu s nou :astonished: :astonished: :astonished: ja som robila mojmu malemu hadicku vyse mesiaca a vobec si nanu nezvykol a teras kaka sam lebo mu davamfajn sirupcek na kakanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tu hadicku som robila niekedy aj trykrat denne :confused: :confused: Vies my sme boli taky zapeceny ze nic ine sme ani robit nemohli ako hadickovat :confounded: ja si myslim ze tou hadickou nemozno ublizit a samozrejme ked sa pouziva ta rek.rurka dlhsie tak treba aj kupit novu lebo postupom casu ako sa umyva a vyvara tak stvrdne a potom to je uz naozaj nebezpecne ja som rurky kupovala nove asi po styroch dnoch lebo potom boli uz ako kamen a nove ked kupis tak su uplne mekucke :slight_smile: :slight_smile:
6. aug 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajinka ,ona pouzivala tu rurku /asi kupovala nove/ hadam aj 6 mesiacov..... ale viem ze vtedy primar na detskom urobil na nich riaden rachot ... ze ci sa necitia ............
6. aug 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajinka, tak ked si ja dam rano fazulovu a vecer cesnacku je pekny rozdiel :rolling_eyes: pokial babo papa iba UM tak sa nema striedat mlieko lebo mu to sposobuje problemy s kakanim, zapecenim. ked uz bude jedavat aj prikrmy a roznu stravu tak uz to nebude vadit. potom uz mozes kupit aj inu znacku. kym je iba na mlieku tak to vadi. nema sa striedat.
7. aug 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
harmi lenze niektorim detom hnet nezapasuje mlieko a su po nom zapecene a musia jednoducho prejst na inu znacku ako aj my sme museli a doktorka nam to schvalila normalne takze s toho deti nezapeka lebo nam prechod na ine um pomohol a dost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ci som mojho drobca mala radsej nechat zapeceneho a zo zelenymi bobkami???len preto ze som zacala davat sunar??,keby som mu ho davala aj nadalej verim tomu ze by sme uz boli v nemocnici,lebo velakrat sa uz nevedel vykakat ani pomocou rurky take tvrde mal kako :frowning2: :frowning2:
7. aug 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajinka nemusis na mna s milion vykricnikmi, ja som si to nevymyslela, vravel to moj lekar, ktoremu verim a viem to aj zo skusenosti inych mamiciek. To urcite nie je v poriadku, aby dieta kakalo len s rekt. rurkou, nemyslis?
Ja som to vyriesila, ale pokial si myslis, ze robis pre svoje dieta to najlepsie, tak prosim, ja sa s tebou hadat nebudem.

a pokial ta v tom podporuje tvoja pediatricka, tak ju mas asi hodne staru, ktora prezentuje staru skolu.
7. aug 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pointka ja som to nemyslela v zlom ale bohuzial co sa tyka rek rurky ma kazda maminka iny nazor a takisto sto pediatrou sto nazorou :wink: :wink: :wink: :wink: Ako som uz pisala my sme rurku pouzivali vyse masiaca a teras mali kaka normalne sam :astonished: :astonished: :astonished: a ziadna zavislost nanu nam jej pouzivanim nevznikla :angry: Moj mali mal strasnu zapchu nepomahalo mu nic ani kvapky aani lieky doktorka nam vravela ze do troch mes je to normalne kym sa babu neusadia crievka :wink: :wink: a ta hadicka bola jedina dobra vec ktorou som malemu aspon trochu ulavila...Teras som vdaka bohu objavila sirup na podporu kakania a hadicka je uz v kosi a dufam ze navzdy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: TAK SA NEHNEVKAJ :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: AK SOM SA TA DOTKLA :wink:
8. aug 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Aj my sme s malym kakali skoro 3 mesiace len pomocou rekt.rurky Po dokonceni 5. mesiaca akoby utalo. Zacal pekne kakat uplne sam Bol cisto kojeny do konca 3. mesiaca, potom len Nutrilon HA Nemyslim, ze to je v mliecku Babatku sa ukladaju este crievka, niekedy to trva dlhsie, niekedy kratsie Podla mna to prejde samo Aj svagrinej mala kakala mesiac len s rurkou a potom tiez zo dna na den zacala kakat sama Takze staci len vydrzat Moj nazor a skusenost Drzim palce Papa :wink:
8. aug 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka tak somnebola aspon sama co sme kakali cez rurku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jasi tiez myslim ze sa nemoze na rek rurku vytvorit u dietka navyk,je to skor v niecom inom :slight_smile: :slight_smile:
9. aug 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminy ten espumisan asi zabera.Ja ho davam par kvapiek malej do kazdeho mlieka a kaka aj 4krat za den malo ale kaka.Zlte prazenicove.SKuste espumisan.Moja mala take kamienky ze sme mohli prijazdovu cestu stavat.teraz scervena a fuk ho do pleny.
21. aug 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame ten isty problem tiez len s rurkou a to papa Nutrilon comfort ktory jej ma ulahcit kakanie a nic predpisala nam lekarka dufalac dala som jej jednu davku a dost nechcem ju napajat chemiou,skusali sme kamilkovy caj ten jej nechuti ale som si vsimla posledne 2.tyzdne sa par krat sama vykakala sice len v autosedacke-vajicku ale vykakala a raz v postielke tak dufam ze to pojde.

Mozno to chcelo len cas ale pomahame si nadalej rektalnou rurkou lepsie nez ju trapit bolestami bruska a to ze si zvykne na trubicku no neviem tak to by sa sice len asi 8x ale predsa sama nevykakala.
21. aug 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok