Klesnutie MM,dokrmovanie cievkou,kolika

sobi20
22. aug 2020

Dobry den,mam 6tyzdnoveho chlapceka,kt bol od narodenia dojceny. Momentalne mi kleslo mlieko,kt sa na rady laktacnej poradkyne snazim rozbehnut dokrmovanim um mlieckom (5ty den je na france lait) priamo na prsniku,k tomu uzivam benedikt a senovku. Od kedy dokrmujem um mliekom,maly zacal vecer ale aj popoludni po jedle nekontrolovatelne plakat,co som vyhodnotila ako koliku (tvrde brusko,plienky len pocikane,bez stolice). Dnes planujem zmenit um mlieko. Chcela by som Vas,kt ste mali podobny problem,poprosit o prip rady a tipy,co sa koliky,um mliek i samotneho rozbehu mm tykaju. Vopred dakujem za kazdu radu a odporucanie🙂

smejko25
22. aug 2020

@sobi20 ahoj rozhodne ti odporucim pridaj sa do tejto skupiny je tam vynikajucaa laktacna 👍
https://www.modrykonik.sk/group/8304/

juliet86
22. aug 2020

cvicit nozickami 10krat pri kazdom prebalovani. ine.mlieko. nam fici hypoalergenny nutrilon.. niekto chvali beba ci ine. espumisam kvapky aj 8 krat 10. to nam pomohlo. drzim palce

zuzka251
22. aug 2020

je velmi skoro na vymenu mlieka..5 dni je malo, tak sa to nerobi. po UM su stolice menej caste, niektore deti nekakaju aj tyzden a vsetko ok. treba dat dobre odgrgnut a cvicit s nozkami, masirovat brucho, event espumisan.