Kukurica a kojenie

fronculka
4. júl 2014

Ahojte, kojím a jem zo všetkého po trošku nedodržiavam stravovanie až tak prísne a nemá koliky nič len kapustu a strukoviny nejem no mám jednu otázocku milujem kukuricu neviem sa jej zrieknuť :( neublíži malemu? Jedli ste ju niektorá? Ďakujem

luliu
4. júl 2014

@fronculka Ahoj, kazde dietatko je ine. Skus a uvidis ako malicky zareaguje. Niektorre deticky nemaju problem s nicim, niektore zareaguju na vsetko. Ak by zareagoval nafuknutim bruska, tak si ju viac nedas.

titulienka
4. júl 2014

Ja som kojila a jedla som uplne vsetko 🙂 skusala som po trosku a zvikli sme si ...

oblecenieavecicky
4. júl 2014

Treba skúsiť po troške. Pozerám, že malý už má pár mesiacov, to by sa dalo. Ja som zo začiatku dávala väčší pozor, potom som skúšala pomaly všetko a nakoniec som jedla už úplne všetko, aj kapustu a strukoviny. Dávaj si feniklový čaj, prípadne trochu aj malému a dávaj mu aj espumisan kvapky - môj syn nemal vďaka tomu absolútne žiadne problémy s bruškom. Držím palce. Inak, ja som s kukuricou na tom rovnako :D Teraz som tehotná a neodolala som bôbu 😅 😀

siska53
4. júl 2014

@fronculka trosku vyskusaj,uvidis. Ja som,pri synovi mohla jest vsetko od zaciatku (hrachova polievka v porodnici,maly v pohode),cize aj strukoviny,pri dcerke zas nie,lebo trpela kolikami. Ale ako ustupili koliky (3,5m.),tak som zacala skusat a uz problemy nemala ziadne. Jasne,nejedla som papriku,fazulu a kapustu,ale uz som skusala ja hrasok,kel ci kukuricu. Tboj ma,uz skoro 4m.,uz by mu to nemalo robit problemy.ale kazde dietatko je ine,ako vidis na,mojom priklade. 'k

reny1
4. júl 2014

Ja jem vsetko a malemu nic nerobi problemy 😀 Ale je dobre mat po ruke Espumisan, keby nieco... Sem - tam mu brusko premasirujem Pupikom... Podla mna skusaj, ked sa bojis, tak po troske a uvidis reakciu. Dobru chut prajem, ja som akurat dojedla obed plny kukurice 😀

petruskaaa111
5. dec 2014

hihi prispevok z duse ja milujeeem kukuricu 😀 😀
jedla som ju, drobec mal problem s kolikami (paradoxne som neodpozorovala, ze prave z kukurice...) tak sme uzivali kvapky coliprev, asi dva mesiace a super
masirovali sme brusko hybali nozickami