Má význam dať odsaté mlieko chorej 3,5 ročnej dcére?

boka79
3. nov 2012

Ahojte, mam taku otazocku, moja starsie dcera je chora a poriadne, ma bronchitidu a je ciastocne v homeopatickej liecbe, cize nemoze nic, iba prirodne prostriedky, ako tymian a tak ...

Maleho kojim, myslite , ze by malo vyznam jej dat odsate materske mlieko? Dcera ma 3,5 roka, skusil to niekto ? Aby som zbytocne nestresovala...

xlucia
3. nov 2012

@boka79 to jej rozhodne teda neublizi. MM ma vela ochrannych latok. ale kedze mladsie kojis, tak starsej by som odstriekala do poharika

boka79
autor
3. nov 2012

@xlucia
odstriekat mi nejde, pumpou mi je lepsie, preco nemozem pumpou?

xlucia
3. nov 2012

@boka79 mozes aj tak. myslela som tym, aby si starsiu neprikladala na prsnik sat, ked tam papa aj mala a ta je zdrava.

boka79
autor
3. nov 2012

@xlucia

jaj to by som ani neriskovala, ona bohuzial uz po roku kojena nebola a uz by sa nevedela prisat, nakskor by ma asi hryzla..

majka1981
4. nov 2012

@boka79 urcite! zaskodit to nemoze. moj syn je momentalne tiez chory, horuckuje, nic neje, je na homeopatii a som prestastna, ze ho este kojim - takto si nerobim ziadne starosti, ze mu daco chyba - lebo mame materske mlieko 🙂 . prajem vam skore uzdravenie 🙂

lalus
4. nov 2012

@boka79 ako ste dopadli? vypila to? lebo ja som staršiemu (4r) na jeho vlastnú žiadosť dala materské mlieko ochutnať a len si lízol a zamračil sa, že eee, nechutí...že vraj to je len pre bábätká 😀 😀 😀

boka79
autor
4. nov 2012

@lalus
@majka1981
@xlucia

no ja som jej uz raz davala vypit, co som odsavala, tak povedala, ze jej nechuti, teraz som je dala do toho trochu granka a vypila.. 🙂
am ma sa aj lepsie, cize mozno trochu pomohll.

lalus : ste u uz zasa fit?