Mám začať znovu kojiť?

dobi382
1. nov 2011

ma tu niektora z vas radu:pred 12 mesiacami sa mi narodil zdravy syncek kojila som ho 4 mesiace potom som ho prestala lebo som nemala mlieko teraz znovu sa mi pustilo,neviem ci bi uz sa prisial ked ma zubky :D aj sa ho bojim prikladat.Poradite mi niektora z vas...

tea333
1. nov 2011

fuha, je skoda ze je to len otazka, to by bolo na diskusiu. skus napisat do temy vsetko o dojceni.nechapem ako sa ti mohlo znovu pustit mlieko ked nedojcis a neodsavas 😨
deti so zubami sa dojcia v pohodicke, otazka je ci by chcel a vedel co ma s prsnikom robit 😝
ked som ja bola nutena prestat dojcit cca pred mesiacom a nieco, tak mal maly uz hadam 13 zubov 😉

hagarka
1. nov 2011

Ak bude synček chcieť, tak bez problémov, ja som kojila do 1,5 roka aj ked mali zúbky, treba vyskúšať, len neviem aká bola medzi tým pauza, či už nebude prsník odmietať.Držím palce 😉

stvura
1. nov 2011

Mozes vyskusat, ak nebude mat problem s prisatim - mohol "zabudnut" tak mozes kludne dojcit. Ja som starsieho dojcila skoro do troch rokov, takze mal plny chrup a nikdy ma nepohryzol. Dietatko moze uhryznut i jednym zubkom, to ze ma uz plny chrup neznamena automaticky ze bude hryzt (moja rocna dcerka so 4mi zubkami ma hryzie viac ako za celu eru dojcenia moj starsi syn).

miika
4. nov 2011

ked mal moj druhorodeny asi 11mes, otehotnela som a on sa nejako v tom case sam odstavil a potom sme boli o dva mesiace na dovolenke pri mori a tam som ho znova rano a vecer kojila a to som ho 2 mesiace takmer vobec nekojila, ale tvoj pripad sa mi nezda, ze sa moze po tolkych mesiacoch spustit mlieko... nie si nahodou tehotna?